Yine çöktü! Instagram, Facebook ve WhatsApp uygulamaları anlık olarak kesintiye uğramış durumda!

Sosyal medya devleri bir kez daha çökmüş durumda! Instagram başta olmak üzere Facebook ve WhatsApp uygulamaları bir kez daha an itibariyle çökmüş durumda. Yaşanan erişim sorunu kısa sürede sona erdiği bildiriliyor.

Yine çöktü! Instagram, Facebook ve WhatsApp uygulamaları anlık olarak kesintiye uğramış durumda!
08 Ekim 2021 - 22:10 - Güncelleme: 09 Aralık 2021 - 19:53
Henüz bir kaç gün önceki büyük çöküntünün izleri silinmeden bu akşam sosyal medya devleri, Mark Zuckerberg'in uygulamaları çöktü. Geçtiğimiz günlerde yaşanan büyük çökme sonrasında Dünya genelinde kullanıcı kaybeden Instagram, Facebook ve WhatsApp bu akşam saatlerinde bir kez daha erişim sorunuyla kullanıcılarını mağdur etmeyi başardı. Yaşanan erişim sorununun kısa süreli olduğu, yeniden kullanıcıların paylaşım yaptıkları görüldü.

ABD merkezli sosyal medya platformları Instagram, Facebook ve WhatsApp uygulamaları bu gece bir kez daha kullanıcılarını üzdü. Tüm uygulamalar an itibariyle giriş problemlerşi, erişim problemleri yaşandığı bildiriliyor.

Geride bıraktığımız hjaftaya damga vuran büyük çökme hadisesinin üzerinden kısa bir süre geçmişken 8 Ekim Cuma saat 21:30 sıralarında Instagram, Facebook ev WhatsApp uygulamalarına anlık olarak erişim sorunu yaşandığı haberleri gelmeye başladı. Yine ayakta kalan twitter hesapları üzerinden yapılan paylaşımlarda Zuckerberg'in uygulamaları çökmüş durumda.

Yaşanan sorun kısa süreli oldu ve erişim yeniden normale dönmüş durumda.