Samsun TOKİ başvuru sonucu kabul edilen 22 bin kişi kurada olacak! TOKİ Samsun kura çekiliş tarihleri belli oldu mu?

Samsun TOKİ konutları için 22 bin üzerinde başvurusu kabul edilen vatandaşların merakla beklediği kura çekiliş tarihleri açıklandı mı merak ediliyor. Kuraya katılmaya hak kazananlar, Samsun TOKİ başvurusu kabul edilen ve edilmeyenlerin isim isim tam listesi belli oldu.

Samsun TOKİ başvuru sonucu kabul edilen 22 bin kişi kurada olacak! TOKİ Samsun kura çekiliş tarihleri belli oldu mu?
Editör: Zehra Gürsu
01 Aralık 2022 - 09:23
Samsun'da TOKİ konut projelerine başvuru yapanlar dikkat! Başvuruları kabul edilen vatandaşlar TOKİ kurasına katılanilecek. Milyonların heyecanla beklediği TOKİ 250 bin sosyal konutlarında kura çekilişleri yurt genelinde devam ediyor. Diğer taraftan başvurusu kabul edilenlerin il ve ilçe bazlı listeleri TOKİ tarafından açıklanmaya devame diyor. Samsun'da 11 ilçe için başvurusu kabul edilenlere dair isim listeleri kesinleşti. Kesinleşen listeler TOKİ tarafından yayımlandı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 81 il genelinde sürdürdüğü Cumhuriyet Tarihinin en büyük sosyal konut kampanyasında kuralar büyük heyecanla çekiliyor. Kura tarihleri belirlenen ve açıklanan iller arasında il il, ile ilçe kura çekimi yapılıyor.  Samsun ilinde 11 ilçeyi kapsayan, 4450 konut için başvuru sonuçları TOKİ resmi web sitesi üzerinden kamuoyuna açıklandı. Kura çekilişi tarihi ise heyecanla ve merakla şimdiden bekleniyor.

Samsun Merkez ilçe başta olmak üzere, Asarcık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, Kavak, İlkadım, Ladik, Ondokuzmayıs ve Vezirköprü ilçelerinde toplamda 4450 adet konut için tüm ilçelerden yoğun başvuru alındı. Samsun TOKİ konut projeleri için başvurusu kabul edilenlerin isim listeleri ile başvurusu kabul edilmeyenlerin isim listeleri idare web sitesinde açıklanarak vatandaşın ilgisine sunuldu.

SAMSUN TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ TARİHİ BELLİ OLDU MU?

Samsun TOKİ konutlarından ev hayali kuran, barınma sorununu bu konutlarla gidermek isteyen binlerce vatandaşın başvurduğu evler için kritik süreç resmen başladı. Samsunlu vatandaşlardan büyük ilgi gören konutlar için kura çekilişi resmi tarihi ise henüz netlik kazanmadı. Samsun ili ve bağlı tüm ilçeler için kura çekiliş tarihi ve diğer ayrıntıları güvenle emlak haberleri veya TOKİ haberleri sayfalarından araştırabilirsiniz.

SAMSUN TOKİ BAŞVURU SONUÇLARI İSİM LİSTELERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR

  • 0 Yorum