Ripple'dan beklenmedik patlama, Ripple (XRP) 10 TL sınırına dayandı!

Ripple (XRP) 5 Nisan günü geçtiği tırmanışın ardından 9 TL sınırına ulaştı. Bu hamleden sonra Ripple, 10 TL olur mu? Ripple kaç TL olacak? 6 Nisan Ripple grafiği, Ripple (XRP) alınır mı?

Ripple'dan beklenmedik patlama, Ripple (XRP) 10 TL sınırına dayandı!
Editör: Mertcan BUDAK
06 Nisan 2021 - 15:45
Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) uzun zamandır Ripple (XRP) ile mahkeme sıralarında karşılaşıyordu. SEC, Ripple şirketini 1,3 milyar dolar civarında kayıt dışı satış yapmakla suçluyordu. Tarafların uzun süredir onlarca dava görmesi Ripple yatırımcısında bazı durumlarda güvensizlik yaratıyor ve kripto paranın değerinin düşmesine neden oluyordu.

Ripple ilk sinyalleri 3 Nisan'da verdi

Uzun süreli sessizliğinin ardından 3,4 TL bandında ilerleyen Ripple, ilk olarak 3 Nisan sabah saatlerinde 5,1 TL sınırlarına yaklaşarak yatırımcısına yeşil ışık yakmıştı. 3 Nisan günü en fazla 5,3 TL'leri gören XRP, ertesi gün başladığı düşüşün ardından 5 Nisan'a bomba gibi girdi. 5 Nisan günü yukarı doğru tırmanışına başlayan Rİpple, 6 Nisan 2021 tarihine geldiğinde 9,4 TL gibi ciddi bir yükselişle yatırımcısına bayram ettirdi.

Ripple fiyatı ve grafik değerleri ve Ripple XRP canlı verileri

ripple kaç tl
  • Ripple'ın 6 Nisan değeri en fazla 9,469 TL en düşük 5,651 TL
  • Ripple günlük işlem hacmi 226.4 Milyar
  • Ripple günlük değişim oranı 2.479 TL ile +%42,5

Ripple XRP önümüzdeki günlerde ne olacak?


Özellikle Bitcoin ve Ethereum gibi devler ligi kripto para birimlerinin durgun hale geçmesinin ardınan, diğer alt coinler yükselişe geçme fırsatı yakaladı. Bu fırsattan en çok istifade eden Coin 6 Nisan tarihinde Ripple oldu. Gün içinde ortalama %40 civarında artış yakalayan Ripple, yaklaştığı 9 TL seviyelerini tekrar tekrar zorlayarak yeni hedefi 10 TL üzerine çıkma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Özellikle işlem biriminin düşük olması sebebiyle bu tarz değişimlerde en çok kazandıran coinlerden biri olması ve SEC ile yaşadığı davalardan dolayı popülerliğinin fazla olması Ripple cephesine yeni yatırımcı çekmek konusunda bir adım ileriye taşıyor. Ripple'ın grafiği göz önünde bulundurulacak olursak önümüzdeki 1-2 gün boyunca yatırımcısına ciddi paralar kazandırmaya devam edecek gibi görünüyor.

Ripple XRP sosyal medya gündemine oturdu

Özellikle Twitter ve kripto forumlarında bu gün en çok konuşulan kripto birimi Ripple oldu. Uzun sürelik bekleyişin ardından yatırımcısının yüzünü ciddi şekilde güldürmeyi başaran Ripple, Twitter gündeminde popüler oldu.


Kullanıcılar Ripple'a sevgi dolu sözler kullanarak yaşadıkları mutluluklarını dile getirdiler. Ayrıca sosyal medya hesaplarından an ve an Riplle grafiklerini paylaşan kullanıcılar memnuniyetlerini paylaştıkları Ripple hashtagi altında kutladılar.
 
 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum