Razer, RGB yüz maskesini tanıttı

2021 CES fuarında Project Hazel ismiyle görücüye çıkan RGB maske, Razer tarafından seri üretimine başlayacak.

Razer, RGB yüz maskesini tanıttı
Editör: Mertcan BUDAK
29 Mart 2021 - 16:43 - Güncelleme: 29 Mart 2021 - 16:54
Özellikle bilgisayar oyuncuları tarafından çokça sevilen Razer, 2021 yılı CES fuarında tanıttığı Project Hazel isimli RGB yüz maskesi için seri üretime başlayacağını duyurdu.
 Razer, 1998 yılında ABD'de kurulduğundan bu yana özellikle bilgisayar bileşenleri konusunda piyasaya öncülük eder hale geldi. Marka kısa süre içerisinde oluşturduğu ürün gamıyla kullanıcıları Razer habitatına dahil etmek konusunda büyük başarı yakaladı.


Project Hazel seri üretime geçecek

Razer'ın 2021 yılı başlarında CES fuarında görücüye çıkarttığı Project Hazel isimli RGB maske bir prototipten ibaretti. Razer aldığı olumlu geri dönüşler çerçevesinde maskesini seri üretime geçirmeye karar verdi. Razer yetkililerinden Project Hazel fiyatı ile ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.%95 oranında koruma sağlayacak

Project Hazel, tasarımında bulunan çift hava alıkları tarafından filtreleme yaparak geleneksel tekstil maskelere göre daha stabil bir filtrasyon yapabilecek.

Oyun donanımı üreticisinden beklenen RGB renkler


project hazel

Razer gibi oyun sektörüne yön veren bir kuruluşun maske üretmesi, tabi ki ürünün asıl kullanıcı kitlesi olan oyuncu topluluğuna adapte edilmiş olarak karşımıza çıkartacak ürünü. Razer'ın Project Hazel isimli maskesinin en dikkat çekici özelliği RGB aydınlatma sistemiyle donatılacak olması.

Ayrıca Project Hazel kullananların sesinin boğulmaması için mikrofon ve hoparlör sistemiyle donatılacak. Özellikle bu fonksiyon bile ürünün üzerinde ne kadar kafa yorulduğunun bir göstergesi.

project hazel hoparlör
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum