PUBG Mobile ve Tesla ortaklığı kesinleşti!

Günümüzde en popüler mobil oyunlardan biri olan PUBG Mobile, teknoloji devi Tesla ile işbirliği yapacak. Açıklanan bilgiye göre yeni güncellemelerde oyun içerisinde Tesla'ya özel öğeler ve güncellemeler bulunacak.

PUBG Mobile ve Tesla ortaklığı kesinleşti!
Editör: Mertcan BUDAK
08 Temmuz 2021 - 15:54
Günümüzün popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile ünlü elektrikli araç üreticisi Tesla ile işbirliği yapacak. Yapılan açıklamaya göre, oyunun yeni alacağı 1,5 güncellemesi ile PUBG Mobile oyununda Tesla'ya özel içerikler sunulacak.Henüz oyun güncellemesi yapılmadığı için PUBG Mobile Tesla ile ilgili ne tür içeriklerin dahil edileceği kesinleşmiş değil ancak, oyuncular şimdiden oyun içerisinde yeni etkinlikler için ön kayıt yaptırabiliyorlar.
 PUBG Mobile ve Tesla arasındaki ortakıl için yapılan açıklama

“2003 yılında kurulan ve sıra dışı araba tasarımlarıyla tanınan otomotiv markası Tesla, elektrikli araçları popüler hale getirdi. Firmanın modelleri arasında üst kalite sedan Tesla Model S, bugüne kadar üretilmiş en yüksek performanslı SUV olan Model X, düşük fiyatlı ve yüksek hacimli Model 3 ile yedi kişi taşıyabilen orta boylu SUV Model Y bulunuyor. Tesla’nın son teknoloji kültürü, sesle oynanan Yüz Ritim oyun modu ya da oyunculara özel güçler sunan Runik Güç modu gibi sürekli yeni ve yenilikçi oynanış deneyimleri sunan PUBG Mobile için iş birliği anlamında mükemmel bir seçim olmasını sağladı.”
Tesla ve PUBG Mobile işbirliği ile ilgili detayların netleşmesi için yeni çıkacak olan 1.5 yamasını beklemek gerekiyor.  Ancak, iki firmanın ortaklığı uzun süre karşımızda güncel olarak duracak gibi.

Tesla araçlarında kullancığı AMD teknolojisi ile birlikte oyunseverlerin dikkatini çekmeye ve yatırımlarını bu alanda ilerletmeye devam ediyor. Hali hazırda bir araçtan beklenenin fazlasını yaparak sunduğu teknolojiler ile kullanışın yanında ilginç ve eğlenceli deneyimler sunan Tesla, gelecekte bilgisayar ve mobil oyunları araç içerisindeki teknolojilere adapte edebilecek.