PS Plus Nisan oyunları belli oldu 2021

PlayStation Plus abonelerine her ay olduğu gibi ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Bu ayın yeni oyunları arasında büyük ses getiren Days Gone'da var!

PS Plus Nisan oyunları belli oldu 2021
Editör: Mertcan BUDAK
02 Nisan 2021 - 16:43


PlayStation Plus Nisan ayını zombi oyunlarıyla bezedi

PlayStation bu ay PSN abonelerine verdiği yapımlarda en dikkat çekici özellik oyunların zombi temasına sahip olması oldu. Days Gone, Zombie Army 4: Dead War gibi yapımlar zombi oyunları arasında başarı yakalamış yapımlar olarak dikkat çekiyor.

PlayStation Plus Nisan 2021 ücretsiz oyunları

Days Gone

Kıyamet sonrası dünyada hayatta kalan insanların zombiler ve birbirleri ile çatışması temeline oturtulmuş oyun, çıkış yaptığı tarihren itibaren başarılı satış rakamlarına ulaşarak oyun dünyasında adından bolca söz ettirdi.

Days Gone oyun sırasında sürekli diken üstünde durmamıza neden olan dev zombi grupları arasında açık dünya haritada oradan oraya koşturup karakterimizin yaşaması için yeni ekipmanlar topladığımız bir hayatta kalma oyunu. Etkileyici bir hikaye anlatımına sahip oyunda tek tehlike kıyamet sonrası ortaya çıkan dev zombi grupları değil. Bizim gibi hayatta kalmayı başaran diğer insanlarda bu kaynak arayışı ve hayatta kalma çabasında çarpışacağımız taraflar arasında bulunuyor.

Zombie Army 4: Dead War

1940'lı yılların Almanyasında Hitlerin zombi Nazileri insanlığı tehtit ediyor. Bu kıyamet sonrası evrende zombi istilasından insanlığı kurtarabilmek adına bir savaşa giriyoruz. Güçlendirmemiz gereken silahlarımızla hayatta kalmaya çalışırken bir yandanda dünyayı zombi lanetinden kurtarmaya çalışıyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum