Epic Games haftalık ücretsiz oyununu duyurdu - Tales of the Neon Sea

Epic Games oyun platformu her hafta olduğu gibi yine bir adet oyunu ücretsiz olarak listeledi. Bu haftanın ücretsiz oyunu siberpunk evrenini dibine kadar yaşayacağınız Tales of the Neon Sea.

Epic Games haftalık ücretsiz oyununu duyurdu - Tales of the Neon Sea
Editör: Mertcan BUDAK
02 Nisan 2021 - 16:14 - Güncelleme: 02 Nisan 2021 - 16:16
Palm Pioneer adlı ufak çaplı bir stüdyo tarafından geliştirilen Tales of the Neon Sea bilgisayar platformuna 14 Kasım 2018 tarihinde çıkış yaptı. Aslen bi bulmaca oyunu olan Tales of the Neon Sea, içerisinde bolca macera öğeleri ve çözülmesi gereken bir suç barındırıyor.

Tales of the Neon Sea mini inceleme

Tales of the Neon Sea ütopik bir dünyada kutuplaşan insanlar ve robotların arasında kendi egemenliklerini kurmaya çalışan kedileri hedeflerine doğru çıktıkları yolculukta destekliyoruz. Platform tarzı yapıya sahip oyunda görsel açıdan mükemmel derecede neonlarla süslenmiş pixel grafikler karşımıza çıkıyor. Şehrin soğuk ve kasvetli yapısını kıran neon görseller dört tarafı kuşatmış şekilde oyuncuya renkli bir görsel deneyim yaşatıyor.Bir dedektifi canlandırdığımız oyunda, cinayet mahallindeki sırları ve bulmacaları çözerek oyundaki soru işretlerini bitirmeyi hedefliyoruz. Çok çeşitli ve görsel açıdan etkileyici pixel art tarzının neon renklerle buluştuğu dünyada yanımızda bulunan William adlı kedinin de yardımıyla çok farklı bulmacaları çözerek yolumuza ilerliyoruz. Oyunun bize sunduğu bir çeşitlilik ise tıkandığımız yerlerde yandaşımız olan kara kedi William'ı kontrol ederek geçilmesi zor ve dar yerlere ulaşabiliyoruz.

Bu her adımda merakımızı uyandıracak ilginç dünyada geçireceğiniz her saniye, aklınızda yeni bir soru işareti oluşacak ve uzun vakitlerinizi bu oyuna ayırıp tüm detaylarıyla bir dedektif gibi bu ilginç dünyayı tanıyacaksınız.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum