Payoneer, deprem sonrası 100 Bin Dolar bağış yaptığını duyurdu

21 ülkede para transferi konusunda faaliyet gösteren Payoneer, deprem felaketinin yaşandığı bölgede kullanılmak üzere 100 Bin Dolar bağış yaptığını açıkladı.

Payoneer, deprem sonrası 100 Bin Dolar bağış yaptığını duyurdu
Editör: Hakan AMAN
22 Şubat 2023 - 22:22
Dünya genelinde para transferi konusunda hizmet veren şirketlerden biri olan Payoneer, Kahramanmaraş merkezli 11 ilde yıkımlara ve can kayıplarına neden olan deprem sonrasında Türk kullanıcılarına duygusal bir mesaj yayımladı. Mesajda ayrıca 100 Bin Dolar tutarında bir yardım yapıldığı kaydedildi.

Payoneer Co-CEO'ları John Caplan and Scott Galit imzalı mailde, "Yıkıcı depremlerin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Sevdiklerini kaybeden herkese başsağlığı diliyoruz" denildi.

Konuyla ilgili Türk kullanıcılarına yollanan mesajda, "Bu ayın başlarında Türkiye ve Suriye'yi vuran yıkıcı depremlerin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kalbimiz ve düşüncelerimiz etkilenen herkesle birlikte ve sevdiklerini kaybeden herkese başsağlığı diliyoruz.

Payoneer topluluğunun bir parçası olarak, bir araya gelip bu trajediden etkilenenleri elimizden gelen her şekilde desteklemek bizim için önemlidir.

Payoneer, yardım çabalarına yardımcı olmak için Uluslararası Kurtarma Komitesi'ne (IRC) Türkiye ve Suriye'deki krizden en çok etkilenenlerin hayatta kalmalarına, iyileşmelerine ve hayatlarını yeniden kurmalarına yardımcı olma çabalarını desteklemek için 100.000 ABD Doları hibe sağlıyor.

En içten düşüncelerimizi ve dualarımızı göndererek"
ifadelerine yer verildi.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.