Orta Gelir konut başvurusu Yeni Evim web sitesinde başladı

Yeni Evim konut kampanyası bu sabah resmen başladı. Orta Gelir konut kampanyası olarak adlandırılan konut satışlarına bugün Yeni Evim web sitesinden başvurular açılacak.

Orta Gelir konut başvurusu Yeni Evim web sitesinde başladı
Editör: Hakan AMAN
16 Ocak 2023 - 08:17
İlk Evini alacak orta gelirli için büyük konut satış fursatı 16 Ocak Pazartesi sabahı resmen başladı! İlk Evim TOKİ kampanyası devam ederken, Orta Gelirli vatandaşlar unutulmadı. Dev kampanya başladı! Yeni Evim konut kampanyası kapsamında hangi web sitesinden konut projeleri sergilecenecek? Bugün itibariyle Yeni Evim kampanyasında satışa sunulacak konutlar için başvurular başladı!

Ev sahibi olmak isteyen yüz binlerce vatandaşı yakından ilgilendiren Yeni Evim konut kampanyasında başvurulu satışlar 16 Ocak yani bu sabah başlayacak. Yüzde 10 peşin ödeme, 0,69 vade farkı ile 15 yıla varan vade seçenekleri ile sıfır konut almak isteyen Orta Gelir konut kampanyasına buradan başvurusunu yapabilecek.

Emlak Konut GYO ve sektör temsilcisi çatı kuruluşların Yeni Evim konut kampanyası ile Orta Gelirli vatandaşlar sıfır konut satın alabilecekler. Türkiye genelinde satışa çıkacak konut projelerinden ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar projeleri merak ediyor. 

YENİ EVİM KAMPANYASI BU WEB SİTESİNDE

Ülke genelinde yüzlerce konut projesinde yer alacak daireler, 15 yıl vadelerde, 0,69 faiz oranı ile satışlarına başlanıyor. Orta Gelir konut kampanyası resmi web sitesi Yeni Evim adıyla bugün itibariyle yayına alınacak. Tüm projeler bu web sitesinde yer alacak ve dileyen vatandaş bu konutları uygun şart ve koşullarda satın alabilecek.

DAHA FAZLA AYRINTI GELDİKÇE HABERİMİZDE YER ALACAK, YENİ BİR HABER İLE DUYURULACAKTIR.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.