Oasis Network (ROSE) nedir, hangi kripto para platformunda listelendi? Oasis ROSE geleceği, yorum...

ROSE coin sağlam proje ile yükselişe geçti... Coinbase tarafından bugün listelenen Metaverse kripto para projesi Oasis Network (ROSE) nedir, fiyatı ve yorumları merak ediliyor. İşte Rose coin geleceği....

Oasis Network (ROSE) nedir, hangi kripto para platformunda listelendi? Oasis ROSE geleceği, yorum...
26 Nisan 2022 - 02:19
Son dönemde patlayan Metaverse kripto para projelerine bir yenisi daha eklenmiş durumda. Hemen her metaverse projesi listelenme ile sert sıçrama gerçekleştiriyor. Bugün ise Dünya'nın önemli kripto para platformlarından birinde listelenen ROSE coin büyük ilgi ile takip mediliyor. Milyonlar ise Oasis Network (ROSE) nedir, ne zaman listelendi? sorusunu sorarken, Oasis Network (ROSE) neden yükseliyor merak ediyor. İşte kripro para piaysalarını yakından takip edenler ve yeni projeleri listesine ekleyenler için Oasis Network (ROSE) projesi hakkında kritik son dakika gelişmeleri...

Amerika'da Nasdaq'ta yer alan ünlü kripto para platformu tarafından her listelenen proje adeta uçuşa geçiyor. Coinbase son listelemesi ise dikkat çekti. Son olarak listelenme duyurusu yapan ve içeri alınan bu metaverse coin projesi adeta patlamış durumda.

Oasis Network (ROSE) coin nedir?

Gündemde geniş yer bulan bu metaverse coin projesi şu sıralar oldukça popüler olmuş durumda. nedeni ise ABD'de Coinbase tarafından listelenecek olması. Piyasalara yeni adım atan metaverse projesi Oasis Network (ROSE) coin merak ediliyor. Peki nedir bu yeni metaverse projesi Oasis Network (ROSE) coin? Bugün neden yükselmeye başladı?

Oasis Network (ROSE); açık finans ve Cosmos SDK'yı kullanarak güvenilir veri ekonomisi meydana getirmek için geliştirilmiş bir proje olarak dikkat çekiyor. Yapısında ise gizlilik odaklı birinci katman blockchain çözümü olarak sunuluyor. Oasis, Inter Blockchain Communication Protocol başlatıldığında Cosmos (ATOM) uyumlu blockchain ekosistemi ile etkileşime girebilecek. Oasis, hem veri hem de kullanıcı gizliliğine öncelik veren kullanım senaryolarına odaklanmış durumda.

Oasis Network bu hafta yükselişte. Oasis Network fiyatı, son 7 gün içinde %0,68 yükseldi. Fiyat son 24 saat içinde %7,22 yükseldi. Fiyat, sadece son bir saat içinde %4,00 düştü. Güncel fiyat, ROSE başına ₺3,448522. Oasis Network, ₺8,868178 ile tüm zamanların en yüksek değerinin %61,11 altında. Güncel dolaşımdaki arz 3.493.014.306,28 ROSE.

Oasis Network haberi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yeni listelenen bir Metaverse kripto varlığın bilgilendirme haberidir. Bu içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Yatırım tavsiyesi içermemektedir. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum