Elon Musk, Twitter dedikçe Dogecoin rokete bağlıyor!

Milyonlarca takipçisi ile Twitter üzerinde piyasaları dalgalandıran Elon Musk, sahneyi bırakmaya niyetli değil. Twitter hisselerinin tamamına göz diken milyarder isim Musk, adı bile Dogecoin için yetiyor. DOGE USDT bugün en fazla değerlenen kripto parası olarak öne çıktı.

Elon Musk, Twitter dedikçe Dogecoin rokete bağlıyor!
Editör: Hakan AMAN
25 Nisan 2022 - 22:01
Haftanın ilk işlem gününde kripto para piyasaları kırmızıda, yatayda izlerken günün en fazla değer kazanan kripto varlığı ise Dogecoin olmuş durumda. Dogecoin sert yükselişini bugün yeniden başlattı. Nedeni ise tabiki Elon Musk oldu. Kripto para piyasalarında Elon Musk ve Dogecoin uçuşu kendini bariz biçimde hissettiriyor. Dogecoin son 24 saatte yüzde 15 üzerinde artış ile DOGE USDT 0,1530 Dolar seviyesi üzerinde işlem görmeye başladı. Yükseliş daha ne kadar sürecek merakla takip ediliyor.

Kripto para piyasalarının kırmızılaştığı bir günde ünlü milyarder Elon Musk, twitter gündemi ile piyasaları allak bullak etti. Satın alma işlemlerine kafayı takan Musk, DOGE USDT tarafında yeni bir uçuşa neden oldu. Twitter'ın tamamına göz diken dünyanın en zengin ismi bu kez Dogecoin'i yüzde 15 üzerinde sıçrattı. Twitter dedikoduları buna yetti. Günün en fazla değerlenen kripto varlığı olarak dikkat çeken DOGE USDT 0,1530 Doalr seviyesinde. DOGE yükselişi yüzde 15'i aştı. Dogecoin değer kazandıkça yatırımcısı mutluluktan uçtu.  

Son aylarda Twitter aşkı nedeniyle Dünya gündeminde ilk sıralarda yer alamaya devam eden ve hisse satın almasıyla gündemden düşmeyen Tesla ve SpaceX firmalarının patronu ünlü isim Elon Musk, bugün yeniden ortalığı karıştırdı. Twitter yönetimini karıştırmak üzere. Yaptığı paylaşımlar başta olmak üzere dev sosyal medya platformunda dengeleri bozan milyarder isim Dogecoin tarafında uçuşa neden olmayı sürdürüyor. Adının dahi yettiği Twitter gündemi sayesinde DOGE inanılmaz uçuşlara başladı. Sadece bugün tüm piyasalar kırmızıya dönmüşken rekor artışla yüzde 15 değerlendi.

Ünlü milyarder Musk'ın Twitter hisselerinin tamamına göz dikmesi ve bunu dışa vurmasıyla birlikte satın alma iddialarını Dogecoin kısa sürede fiyatlamaya başladı ve sert bir sıçrama yaşanmasına neden oldu. Her boşlukta adını Elon Musk ile andıran DOGE yatırımcısı ise durumdan son derece memnun.

dogecoin son 24 saatlik grafik

Dogecoin yüzde 15 üzerinde sıçrama yaptı!

 Elon Musk'ın sosyal medya platformu Twitter'ı satın almak üzere olması nedeniyle kripto para tarafında Dogecoin'i uçurmaya yetti. Rokete bağlayan DOGEUSDT yatırımcısını hareketlendiren bir sıçratma yaşatmış oldu. Güne başlarken Dogecoin en düşük 0,1238 Dolar seviyelerini görürken, en yüksek ise 0,1530 Dolar üzerinde işlem gördü. Şu saatlerde bu seviyelerde yükselişini sürdüren Dogecoin daha ne kadar yükselir merak ediliyor.
 

İşini Bilenler İçin Kazançları Katlama Haftası!!


 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.