Nvidia geri adım attı, GeForce Now Türkiye fiyatına indirim yaptı

Nvidia kullanıcılarına attığı mail'de GeForce Now Türkiye ücretlerinde indirim uygulayacağını bildirdi.

Nvidia geri adım attı, GeForce Now Türkiye fiyatına indirim yaptı
Editör: Mertcan BUDAK
13 Mart 2021 - 17:21 - Güncelleme: 13 Mart 2021 - 18:00
Nvidia'nın Turkcell ile işbirliği sonucu GeForce Now'ın sunucularını Türkiye'ye taşıması ve fiyat politikasını Türiye'ye özel yapılandırması oyun dünyasında büyük ses getirmişti.

15 Mart tarihinde ülkemizde resmen kullanıma açılacak sistem hakkında yapılan fiyat politikalandırması günlerdir ülkemizdeki oyun severlerin tepkilerini çekiyordu. Çok geçmeden tepkileri kulak arkası edemeyen Nvidia kullanıcılarına attığı bilgilendirme mailinde GeForce Now Türkiye fiyatlarında indirime gideceğini söyledi.

Yeni düzenleme sonrası GeForce Now Türkiye fiyatları

Bildiğiniz gibi Turkcell GAME+ tarafından sunulan 3 ayrı paket bulunuyordu. Lansmana özel 3 aylık 149.70 TL (49.90 TL/ay) fiyatı bulunan paket ile birlikte aylık ücreti 74.90 TL olan paket de kullanıcıların tepkisini çekmişti.

Sevindirici haberi kullanıcılarıyla paylaşan Nvidia yeni fiyatlandırmanın bugünkü kur üzerinden aylık 5.49 euro kalacak şekilde, GeForce NOW powered by GAME+’a 1 yıl boyunca aylık 49,90 TL ödeyerek premium olarak erişilebileceğini paylaşt.

Ancak bu tekliften yararlanmak için ilk önce  NVIDIA üyeliğinizi 19 Mart 2021 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında iptal etmeniz gerekiyor. Daha sonra bu işlem sayesinde GAME+ size bir promosyon kodu gönderecek. GAME+ servisinde yeni bir hesap açarak 31 Mayıs 2021’den önce gönderilen kodu aktif ederek bu tekliften yararlanabilirsiniz.

Sevindirici haber sonrası oyun dünyasından kutlamalar gecikmedi

 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.