Netflix nedir? Netflix abonelik iptali nasıl yapılır?

En popüler online dizi, film izleme paltformu olan Netflix nedir? nasıl üye olunur? üyelik iptali nasıl yapılır?

Netflix nedir? Netflix abonelik iptali nasıl yapılır?
Editör: Mertcan BUDAK
06 Mart 2021 - 19:23
Hayatımız ve yaşam stilimiz gün geçtikçe dijitalleşmeye doğru adım adım ilerliyorken eski dizi, film, belgesel gibi içerikleri izleme yöntemlerimiz yerini sinema salonlarından bilgisayarlarımza ve cep telefonlarımıza bırakmış durumda.

Netflix, FilmBox Live, Puhu TV, BluTV, Amazon Prime gibi online dizi/film platformları bugün dijital eğlence ortamında başı çekiyor.

Bu platformlardan en popüleri şüphesiz ki Netflix.1997'de California'da bir DVD kiralama şirketi olarak kurulan Netflix, 2016 yılının Ocak ayından itibaren Türkiye'de de yayına başladı.

Netflix bize sunduğu global dizi, film, belgesel gibi içeriklerler ile her geçen gün modası geçmiş ve birbirinin kopyası televizyon içeriklerinden uzaklaştırıp nispeten daha özgür içeriklerle ve sürekli güncellenip büyüyen içerik kütüphanesiyle hizmet veriyor.

Netlfix abonelik paketleri ve ücretleri (güncel)


Netflix içeriklerinden yararlanmak için bize aylık olarak ücretlendirilen 3 paket sunuyor. Geçtiğimiz günlerde en düşüğü yüzde 30 olmak üzere ücretlendirme sisteminde büyük bir zam artışına gidilmişti.Netflix abonelik iptali nasıl yapılır?


Söz konusu zam haberinden sonra en çok talep edilen sorulardan biri Netflix aboneliği nasıl iptal edilir? oldu.

Netflix abonelik iptali yapmak için çok kolay birkaç adıma ihtiyaç var
1.adım
Öncelikle masaüstü ile giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede profil fotoğrafımıza tıklayıp açılan pencerede Hesap sekmesine tıklıyoruz2.adım
Daha sonra açılan pencerede kırmızı ile işaretlenmiş bölgeden Üyeliği iptal et seçeneğine tıklıyoruz.


3.adım
Son olarak dilerseniz yeni eklenen içerikler hakkında bilgilendirici e-posta alma butonunu aktif edip kırmızı ile işaretlediğimiz butondan İptal işlemini tamamla diyoruz. 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum