Metrocity AVM'deki yangın yürekleri ağızlara getirdi, korku ve paniğe neden oldu!

Levent'te bulunan Metrocity AVM çatı bölümünde yaşanan yangına dair ilk bilgiler gelmeye başladı. Yangın Metrocity Alışveriş Merkezi çatı katında bir işyerinde çıktı...

Metrocity AVM'deki yangın yürekleri ağızlara getirdi, korku ve paniğe neden oldu!
Editör: Hakan AMAN
16 Aralık 2022 - 14:22
İstanbul'da Şişli ilçesinde Lebent semtinde bulunan lüks AVM'de yaşanan yangın yürekleri ağızlara getirdi. Metrocity Alışveriş Merkez yangın nedeniyle korku ve panik yaşanırken, AVM içerisinde olan müşteri ve çalışanlar hızla tahliye edildiği bildirildi.

Öğle saatlerinde İstanbul Şişli ilçesinde faal olan dev AVM'de yangın paniği yaşandı. Metrocity AVM çatı bölümünde bulunan ve kapalı olduğu belirlenen işyerinde çıkan yangın tüm çatı katını dumana boğdu. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi ve acil sağlık ekipleri sevk edildi.

METROCITY AVM BOŞALTILDI!

Yangının fark edilmesi sonrasında AVM çalışanları ve çok sayıda müşterinin hızla tahliye edildiği bildirildi. Yaşanan yangın şu saatlerde itfaiye ekiplerinin yoğun çalışması sonucu kontrol altına alındığı, yangın nedeniyle maddi hasar meydana geldiği bildirildi. 

Anadolu yakasından yangın nedeniyle Metrocity AVM'den yükselen yoğun dumanların net bir şekilde görüldüğü kaydedildi.

Gelen son dakika bilgilere göre yangın kontrol altına alındığı ve herhangi bir can kaybı veya yaralanmanın olmadığı ifade edildi.