Profilo AVM satıldı mı? İş GYO Profilo Alışveriş Merkezi'ni sattı mı?

İstanbul'un en eski Alışveriş Merkezleri arasında yer alan şehrin tam göbeğinde yer alan Profilo AVM ile alakalı satıldı iddialarına yönelik İş GYO'dan son dakika açıklaması geldi.

Profilo AVM satıldı mı? İş GYO Profilo Alışveriş Merkezi'ni sattı mı?
Editör: Hakan AMAN
16 Aralık 2022 - 12:10
Megaşehir İstanbul'un merkezinde yer alan eski Alışveriş Merkezlerinden biri olan Profilo AVM hakkında çıkan satıldı iddiaları merak ediliyor. Bazı mecralarda yayımlanan Profilo AVM'nin Artaş Holding tarafından satın alındığı iddiaları sonrası resmi açıklama geldi.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan yazılı açıklamada, İş GYO, Profilo AVM ile alakalı olarak son dakika gelişmeleri paylaştı.

KAP açıklamasında, "Bazı internet siteleri ve sosyal medya hesaplarında yer alan haberlere ilişkin açıklamadır.

Yönetim Kurulumuzun 09.11.2022 tarihli kararıyla portföye dahil edilmesine karar verilen ve aynı tarihli KAP açıklamasıyla satın alınacağı duyurulan Profilo Alışveriş Merkezi ile ilgili geliştirebilecek projelere ilişkin olarak potansiyel taraflarla görüşmeler yürütülmekte olup, Yönetim Kurulumuzca bu konuda alınmış bir karar veya gelişme bulunmamaktadır. Konuya ilişkin somut bir gelişme olması halinde söz konusu durum KAP açıklamasıyla kamuoyunun bilgisine sunulacaktır."
denildi.