MetaCoin (MTC) satışta

Her yeni gün piyasalara eklenen kripto paralara MetaCoin (MTC) eklendi. 3 Mart itibariyle MetaCoin MTC satışları kilitsiz devam ediyor.

MetaCoin (MTC) satışta
Editör: Ayhan DEMİR
09 Mart 2023 - 19:38 - Güncelleme: 09 Mart 2023 - 19:49
Türkiye merkezli Blockchain şirketi Metatime kendi kripto parasını çıkarttı. Şirket geçtiğimiz hafta Türkiye'de duyulmayan bir lansman ile ön satış yaptı. Metatime ön satışı devam ediyor. MetaCoin (MTC) 0.07 Dolar ödeyerek kilit olmadan yatırım yapma fırsatı sunuluyor.

Kendi kripto para borsasını kurmak için yoğun bir çalışma sürdürdüğü bilinen Metatime MetaCoin (MTC) adında kripto parası için lansman yaparak yatırımcıların dikkatini çekmeye başladı. Yakın bir zamanda global piyasalara girecek olduğu iddia edilen kripto para borsası için yoğun mesaide olan şirket MetaCoin (MTC) lansmanıyla yatırımcısına kazandırmaya başladı. MetaCoin (MTC) satış fiyatı 0.07 ABD Doları olarak belirlendi. Metatibe web sitesi üzerinden MetaCoin MTC satışları gerçekleştiriliyor.

Haberimizin hazırlandığı gün lansman için kalan süre 13 gün olarak devam ediyordu. Şimdiye kadar yapılan satış ile alakalı henüz sosyal medya hesabından bir açıklama yapılmadı. Lansman duyurularının sadece yurt dışına özel yapıldığı ifade ediliyor.
 
70'in Üzerinde Dijital Ürün

Metatime’ın benzersiz kripto varlığı MetaCoin (MTC), düzenli yakım mekanizmaları ve kazandıran MetaAirdrop sistemi ile çok daha avantajlı bir kripto varlık deneyimi sunuyor.


MetaChain ağı üzerinde geliştirilen bir çok ürün ile blockchain teknolojisi, onlarca farklı sektörü tek bir ekosistemde buluşturuyor.