Mersin Merkez TOKİ kura sonuçları 29 bin başvuru arasından belirlendi! TOKİ Mersin kura sonuç isim listesi saat kaçta açıklanacak?

Mersin Merkez TOKİ kura sonuçları bugün 29 bin başvurusu kabul edilen vatandaş arasından belirlenerek isim isim tam listesi açıklandı.

Mersin Merkez TOKİ kura sonuçları 29 bin başvuru arasından belirlendi! TOKİ Mersin kura sonuç isim listesi saat kaçta açıklanacak?
Editör: Hakan AMAN
14 Ocak 2023 - 14:13 - Güncelleme: 14 Ocak 2023 - 14:14
Ev sahibi olmak umudu ile ülşke genelinde milşyonlarca başvuru yapılan TOKİ konut projelerinde kura heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Altıncı etap kura takviminde sırada Mersin ili var. Bugün Mersin Merkez TOKİ konutları ile kuralar çekilmeye başlandı. TOKİ Mersin Merkez ilçe kura çekilişi sonuçları isim isim tam listesi e-Devlet üzerinden incelenebilecek. Peki Mersin Merkez TOKİ kura sonuçları saat kaçta açıklanacak? Nereden öğrenilebilecek?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 250 bin sosyal konut için kura çekimi işlemlerini aralıksız sürdürüyor. Mersin ilinde merakla beklenen kura takvimi bugün başladı. İlk olarak ise Mersin merkez ilçe kuraları çekildi. 

TOKİ'de kura heyecanı bugün Mersin ilinden devam ediyor. Mersin Merkez'de 29 bin üzerinde ev sahibi olmak isteyen vatandaşın başvurusunun kabul gördüğü projede 2122 konutun hak sahiplerinin belirlendiği kura çekili Noter huzurunda sabah saatlerinde saat 10:00 gibi başladı.  Mersin TOKİ kura sonuçları isim isim listesi canlı yayında idarenin resmi sosyal medya hesaplarından ve aşağıda bağlantısını verdiğimiz haberden online izleyebilirsiniz. Mersin Merkez TOKİ konutları için bugün, Noter ve yetkililerin huzurunda düzenlenen kura çekilişi sonuçları belli olmaya başladı. Kura sonuçları için isim sorgulama ekranı açıldı mı merakla takip ediliyor. 

Türkiye'nin 81 ilini kapsayan ve 50'den fazla il ve yüzlerce ilçede tamamlanan kura çekilişleri bugün Mersin ilinden devam etti. 14 Ocak 2023 Cumartesi sabahın kura çekilişi ile hak sahiplerinin belirlenmesi işlemi Mersin Merkez ilçeden sürüyor.  TOKİ Mersin Merkez 2122 adet konut için toplamda 29 bin 320 adet başvuru kabul edildi. Bu başvurular arasından bugün Noter huzurunda ve canlı yayında kura çekilişi gerçekleştirildi.

KURA SONUÇLARINA İLİŞKİN AYRINTILARI SORGULKAMAK İÇİN BAKINIZ