Kripto para dünyasında Holo Coin (HOT) rüzgarı!

Holo HOT coin kripto para borsalarında hacimde ilk 3'e girdi! Peki Holo coin almak isteyenler için HOT ne kadar, kaç TL oldu? Şu sıralar Hot almak için uygun mu?

Kripto para dünyasında Holo Coin (HOT) rüzgarı!
Editör: Hakan AMAN
03 Nisan 2021 - 17:37 - Güncelleme: 03 Nisan 2021 - 19:39
Kripto para dünyasında Holo rüzgarı esmeye devam ediyor. Holo Coin HOT, gün boyu en yüksek seviyesine erişti. Borsalarda ilk 3'e girdi. Holo Coin yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. Son günlerde sürekli yükseliş trendinde olan Holo, bugün hangi rakamlarda? 

Kripto para yatırımcıları gözlerini borsalardan ayıramıyor. Az çok demeden yatırımını düşük bütçeli kripto paralara yatıranların önemli tercihlerinden biri Holo oldu. Yatırımından kar elde etmek isteyen son 24 saatte inanılmaz hacimlere erişen Holo Coin ile sevinirken, borsalarda en fazla işlem dönenler arasında ilk 3 sıra arasına girmiş oldu.

Alt coinler arasında en hareketli seyir izleyen kripto para birimi Holo (HOT) 3 Nisan Cumartesi günü rekor üzerine, rekor kırdı. 0,23550 TL bandına yükselen Holo, böylece en yüksek seviyesini görmüş oldu.  Gün içerisinde oldukça sık çıkışlar yapan Holo (HOT) rekor seviyelere yükseldi. Holo Coin (HOT) güne kaç TL'den başladı, şimdi ne kadar oldu?
 

Bittorrent (BTT) Coin en yüksek değerine ulaştı!

İşlem yapmak, Holo almak isteyenler şu sıralar Holo HOT coin için 0.1950 TL seviyelerinden işlem yapabilirler. Gün içerisinde gördüğü en yüksek seviye ise 0,23550 TL oldu. Yüzde 20'lerin üzerinde kar getirisi ile Türk yatırımcısı Holo almaya, işlem hacmini yukarı yönlü çektirmeye devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum