Bittorrent (BTT) Coin en yüksek değerine ulaştı!

Alt Coin borsalarında dikkat çeken Bittorrent (BTT) hafta sonu en yüksek değer olan 0,06250 TL seviyesine erişti. Peki BTT coin daha fazla yükselir mi, şu an Bittorrent ne kadar?

Bittorrent (BTT) Coin en yüksek değerine ulaştı!
Editör: Hakan AMAN
03 Nisan 2021 - 19:36 - Güncelleme: 03 Nisan 2021 - 19:39
Kripto para dünyası alt coin hareketliliği sayesinde önemli bir hacme ulaşmış durumda. Son bir haftalık süreçte Bittorrent (BTT), HoloChain (HOT) gibi alt coinlerde inanılmaz bir yükseliş var. Bitcoin (BTC) ve diğer coinlerden sıkılanlar hemen bu alt coinlere yatırım kaydırıyor. Peki bugün Bittorrent ne kadar yükseldi? Grafik ne gösteriyor? Bittorrent önü ne kadar açık? İşte güncel Bittorrent (BTT) TL...

Kripto paralara heves saranlar son günlerde Holo ve Bittorrent coin isimlerini sıkça duyar oldu. Özellikle Holo ve Bittorrent sert yükseliş çizgileri ile alternatif coin yatırımı olarak öne çıkmayı başarmış durumda. BTC'den, ETH ve diğer coinlerden daralan, bunalan her yatırımcı ufak alımlarla da olsa Bittorrent (BTT) ila HoloChain (HOT) alt coinlerine el atmış durumda. Son haftaların trend coinleri arasında BTT ve HOT coinleri yer alıyor.

Bugün yükselişini sürdüren Bittorrent BTT gün içerisinde en yüksek seviyesine ulaştı. BTT yükseldikçe hacim arttı, hacim arttıkça BTC ve ETH gibi diğer coinlerden transferler başladı. Yükselişe devam eden Bittorrent bugün 0,0625 TL ile en yüksek rakamına ulaştı. Alttan alanlara önemli karlar bıraktı. Uzman isimlerin yorumlarına göre BTT ve HOT yükselişini sürdürecek gibi görünüyor. BTT günün en düşük seviyesi ise 0,04500 TL olarak işlem gördü. Gün boyu yükseliş trendini yakalayan ve yüzde 28 üstünde bir yükseliş gösteren Bittorrent şu sıralarda 0,05922 TL seviyelerinden işlem görmekte.
 

Kripto para dünyasında Holo Coin (HOT) rüzgarı!


Holo HOT coin yükselişi ise şu sıralarda 0,20200 TL seviyelerinden işlem görmeye alım ve satım işlemlerine devam ediliyor. Türk borsalarında BTT ve HOT için önemli bir para akışı söz konusu. BTT bugün 68670.8 Milyonluk bir hacme hitap ederken, HOT ise 21548.4 Milyonluk bir hacim sağlamış durumda. Gün sonunda akış devam ederse, yükselişlerin süreceği öngörülüyor.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.