Kayseri'de merakla beklenen Merkez ilçe TOKİ kura sonuçları isim listesi ekranı sorgulama başladı

TOKİ Kayseri Merkez 2300 konutun kura çekilişi yapıldı! Kayseri Merkez TOKİ kura sonuçları isim isim sorgulama ekranı için bağlantı açıldı.

Kayseri'de merakla beklenen Merkez ilçe TOKİ kura sonuçları isim listesi ekranı sorgulama başladı
10 Aralık 2022 - 14:11 - Güncelleme: 10 Aralık 2022 - 17:07
Kayseri Merkez'de inşa edilecek TOKİ konutlarına rekor başvuru yapan vatandaşların büyük heyecan yaşadığı kura çekilişi yapıldı. Ev hayali kuran Kayserili 79 bin 318 vatandaş bugün kura heyecanı yaşadı. İsimlerinin okunmasını bekleyenler arasında ise sadece 2300 vatandaş ev sahibi olacak! Peki Kayseri Merkez TOKİ konut kura sonuçları isim listeleri açıklandı mı? Kurada adı çıkanlar nereden öğrenecek? Kura listesi saat kaçta açıklanacak ayrıntılar belli oldu.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Türkiye genelinde etaplar halinde sürdürdüğü kura çekilişlerine bugün yoğun başvuru yapılan Kayseri Merkez'de devam etti. 80 Bine yakın Kayserili canlı yayın karşısında ve kuranın çekildiği salona akın ederek canlı olarak çekilişi izledi. Kayseri Merkez TOKİ kura sonuçlarını ise yakından takip ediyor.

Kayseri ilinde Merkez ilçe için gerçekleştirilen kura işlemi haberimizin hazırlandığı dakikalarda devam eediyordu. TOKİ resmi YouTube kanalı üzerinden online yayımlanan kura çekimi sabah saatlerinde başladı. Akşam geç saatlere kadar sürmesi bekleniyor. Kura sonuçlarını merakla araştıran Kayserililer için kura sonuçları isim listesi sorgulama ekranı nerede, nasıl kura sorgulanır merak ediyor. Haberimizin altında yer alan bağlantı ile kurada ismi çıkan her vatandaş adını sorgulayabilecek. Diğer taraftan e-Devlet kapısı üzerinden TOKİ Başvuru ekranından kurada adının çıkıp çıkmadığını öğrenebilecek. Son olarak TOKİ tarafından hak sahiplerine yollanan SMS oluyor. Kurada adı okunana her hak sahibine SMS yolu ile bildirim yapılmaktadır.
 

Yasal Uyarı: TOKİ Kayseri Merkez kura çekilişi haberi 10 Aralık 2022 Cumartesi günü EmlakPencerem.com editörü tarafından özel olarak Teknorium.com için hazırlanmıştır. Haberin kopyalanarak farklı sitelerde yayımlanmasından ötürü yasal hakların kullanacağını hatırlatır, tüm hakların saklı olduğunu belirtiriz.
 

KAYSERİ MERKEZ TOKİ KURA SONUÇLARI İSİM LİSTELERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum