John Wick: Chapter 4 vizyon tarihi açıklandı! işte John Wick 4 Türkiye vizyona giriş günü...

Sinema severlerin merakla beklediği John Wick serisinin son sayısı için geri sayım sürüyor. Peki John Wick 4 Türkiye vizyona giriş tarihi belli oldu mu?

John Wick: Chapter 4 vizyon tarihi açıklandı! işte John Wick 4 Türkiye vizyona giriş günü...
12 Nisan 2022 - 18:55 - Güncelleme: 18 Nisan 2022 - 01:04
Dünyaca ünlü aktör Keanu Reeves'in başrolünde oynadığı ve her serisi büyük ilgi gören John Wick 4 vizyona giriş tarihi belli oldu mu? Türkiye'de ne zaman, hangi tarihte vizyona girecek? İşte John Wick: Chapter 4 Türkiye yayın tarihi ve diğer ayrıntıları.

Aksiyon severlerin gözlerini kırpmadan soluksuz izledikleri John Wick serisinde son film olacak Chapter 4 için Sinemalarda hazırlıklar başladı. Geri sayımın başladığı John Wick: Chapter 4 vizyona giriş tarihi duyuruldu. Türkiye'de sinemalarda hangi tarihte vizyona gireceği merakla takip edilen Jhon Wick serisi için zaman daraldı.

 John Wick'in dördüncü filmi John Wick: Chapter 4 için Türkiye vizyon tarihi ilk olarak 27 Mayıs olarak resmi duyurusu yapılmıştı. Ancak yaşanan gelişmeler ile birlikte serinin son filmi için 2023 yılına işaret edildi. "John Wick: Chapter 4"un vizyon tarihi 27 Mayıs 2022'den 24 Mart 2023'e ertelenmiş oldu. Filmi izlemek isteyenler ise 2023 Mart ayına kadar beklemek zorunda kalacak.

 

John Wick: Chapter 4 vizyon tarihi 2023
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum