Robinhood Shiba Inu coin listeledi uçuş sürüyor...

Ünlü köpek temalı meme token Shiba Inu ABD'nin dev kripto para platformunda listelenmesiyle uçuşunu sürdürüyor.

Robinhood Shiba Inu coin listeledi uçuş sürüyor...
12 Nisan 2022 - 16:55 - Güncelleme: 18 Nisan 2022 - 01:04
Dünya genelinde milyonlarca yatırımcısı bulunan, kripto para piyasalarının şaka coini Shiba Inu tarafında yeni gelişmeler olmaya devam ediyor. Metaverse açıklaması sonrası bu kez ABD borsasında listelenen SHIB sıçrama yaptı.

Shiba Inu SHIB meme token, yeniliklerine yenilik katmaya devam ediyor. SHIBA Metaverse duyurusu ile yatırımcısını hareketlendirmeyi başaran, yeniden yatırım almaya başlayan kripto parada bugün güzel bir yükseliş geldi. Metaverse hamlesi ile birlikte beklenen sert yükseliş fazla olmamıştı. Bugün yapılan listeleme ile birlikte önemli bir sıçrama ile Shiba Inu yatırımcıları sosyal medyayı yıktı geçti. 

Dünya genelinde kripto paralarda yaşanan düşüşler sürerken, Shiba In tarafında yaşanan yükseliş yatırımcısını sevindirdi. SHIB USDT tarafında sert bir yükseliş yaşanıyor. Nedeni ise ABD merkezli dev borsa tarafından listelenmesi oldu.Güne yatay olarak başlayan Shiba Inu kripto varlığı son 24 saatlik grafiğe bakıldığında en düşük 0,00002193 Dolar seviyesinde işlem görürken, en yüksek 0,00002900 Dolar seviyesine kadar sert yükseliş gösterdi. Haberimiz yayına hazırlanırken, yükseldiği yerde tutunamayan SHIB USDT tarafında gerileme yaşandı. Şu saatlerde 1 SHIB 0,00002799 Dolar seviyesinden işlem görüyor.