İstanbul'da Kayabaşı TOKİ konutları hak sahipliği kurası çekildi

İstanbul'da Kayabaşı TOKİ konutları için 1383 konut arasından hak sahipliği konut belirleme kurası Noter huzurunda gerçekleştirildi. TOKİ Kayabaşı Kura sonuçları açıklandı.

İstanbul'da Kayabaşı TOKİ konutları hak sahipliği kurası çekildi
Editör: Hakan AMAN
03 Ağustos 2023 - 14:20 - Güncelleme: 03 Ağustos 2023 - 14:22
Ev sahibi olmak için TOKİ başvurusu yapan, isimleri kurada çıkanlar için konut hak sahiplikleri yine kura yöntemi ile belirleniyor. Bu kapsamda İstanbul'da Başakşehir ilçesinde Kayabaşı konutları için kuralar bugün çekildi.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yurdun dört bir tarafında İlk Evim Konut kampanyasında 250 bin sosyal konutun hak sahipliği konut belirleme kuralarına devam ediliyor. Megaşehir İstanbul'da Kayabaşı TOKİ konutlarına başvurular arasında 1383 adet konut için bugün Noter huzurunda hak sahipliği konut belirleme kurası gerçekleştirildi. Kurada konutu belirlenen vatandaşlar canlı yayında isimlerini öğrendi.

İstanbul Kayabaşı TOKİ konut projesi kapsamında 869 adet 2+1 konut için 768 başvuru arasından, 514 adet 3+1 konut için 487 başvuru sahibi arasında hak sahipliği belirleme kuyra çekimi tamamlandı. Kura sonuçları e-devlet kapısı üzerinden TOKİ başvuru ekranından görülebilecek.

Hemen altta kura sonuçlarını kolayca öğrenebileceğiniz ilgili haberi okumanızı tavsiye ederiz.

TOKİ kura sonuçları online sorgulama ekranı! Adım adım toki.gov.tr kura sonuçları onay ekranı erişimi

TOKİ Kayabaşı 1383 evin 2+1 ve 3+1 hak sahipliği konut belirleme kura sonuçları belli oldu


-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.