iOS kullanmadan bilgisayarınızdan 5 adımda Mavi Tık, Twitter Blue nasıl alınır?

Bilgisayarınızdan Twitter Blue nasıl alınır? iOS kullanmadan Twitter Blue almak. Twitter Blue Mavi Tık 5 adımda nasıl alınır hızlı ve 5 dakikada işleminizi yapın.

iOS kullanmadan bilgisayarınızdan 5 adımda Mavi Tık, Twitter Blue nasıl alınır?
Editör: Hakan AMAN
13 Aralık 2022 - 19:25
Son haftaların en fazla konuşulan konularından biri olan ünlü milyarder Elon Musk ve Twitter Blue gündemde kalmaya devam ediyor. Dünya genelinde milyonların gözü Twitter Blue dışında Altın ve Gri Tık'larda. Mavi Tık (Twitter Blue) ABD dahil bir kaç ülkede daha ücretli verilmeye başlandı. Peki cep telefonu kullanmadan Mavi Tık, Twitter Blue nasıl alınır? 

MAVİ TIK SATIŞI YENİDEN BAŞLADI!

ABD merkezli Twitter, Kanada, İngiltere gibi bir kaç ülkeden Mavi Tık satışlarını resmen başlattığını duyurdu. Ücretler daha önceden açıklandığı gibi ancak, iOS üzerinden Apple Store kullanılarak alınan ücretler 11 dolar üzerinde. Diğer taraftan farklı bir yöntem ile Twitter Blue satın almak mümkün. Henüz ülkemizde satışına başlanmayan Twitter Blue üyeliği oldukça basit bir kaç adım ile, kullandığını Pc veye diz üstü bilgisayarınızdan hızla satın alabileceksiniz.

MASAÜSTÜ (PC) DİZÜSTÜ (LAP TOP) MAVİ TIK NASIL ALINIR?

Türkiye'de hatırı sayılır bir kitle Twitter Mavi Tık almak için araştırma yapıyor, Twitter Blue üyeliğini aktif etmek istiyor. Peki Henüz Türkiye için satışlarına başlanmayan Twitter Blue üyeliği iOS dışında nasıl satın alınır? Üstelik 8.71 dolar ile... Sizler için adım adım Pv ev taşınabilir bilgisayarlarınızdan Mavi Tık satın alma işlemini anlattık.
  • 1- Pc veya Notebook kullanmında ücretsiz bir VPN indirin.
  • 2- VPN Amerika'dan bağlanın. Bağlantınızı kontrol edin.
  • 3- Pc veya taşınabilir cihazınızdan Twitter platformuna girin. 
  • 4- Sol bölümde Twitter Blue aktif olacaktır, tıklayın ve aboneliği başlat siyah butonuna tıklayın.
  • 5- Stripe ödeme ekranından bilgileri doldurun ve ödemenizi ABD üzerinden kredi kartınız ile yapın.


Tebrikler hepsi bu kadar. Ödemenizi bilgisayarınızdan güvenle yaptınız ve ödeme onayınız mail adresinize geldiyse artık sadece onaya kaldınız. Twitter Blue artık hesabınıza tanımlanacaktır. Artık VPN kapatıp normal bağlantınızı kullanabilirsiniz.

Twitter Blue Kaç Saatte Onaylanıyor?

Ödemenizi yaptınız, faturanız mailinize geldi. Yapacağınız sadece beklemek. Twitter Blue ekibi başvurunuzu kontrol edecek ve onayı 12 saat gibi bir süre içinde verecektir.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum