İklim değişikliği doodle oldu! Dünya Günü özel Google doodle desteği...

Google iklim değişikliği için hazırladığı doodle büyük ilgi gördü. Dünya Günü nedeniyle hazırlanan iklim değişikliğine dikkat çekmek isteyen doodle büyük beğeni topladı.

İklim değişikliği doodle oldu! Dünya Günü özel Google doodle desteği...
Editör: Hakan AMAN
22 Nisan 2022 - 03:51
Google son hazırladığı iklim değişikliği doodle ile milyarlarca insanın bu konuda bilgilenmesi için sayfasından destek verdi. Dünya Günü nedeniyle hazırlanan iklim değişikliği doodle büyük ilgi gördü. 

Dünya iklim değişikliği nedeniyle adeta diken üstünde ilerlerken, kıtlık, kuraklık ve hava değişikliklerinin yol açabileceği felaketlere insanlar göz yummaya devam ediyor. Bu kapsamda Google hazırladığı özel doodle ile Dünya Günü nedeniyle iklim değişikliğine önemli bir görselle destek verdi.

Dünya devi arama motoru google, özel hazırladığı doodle ile iklim değişikliğine search sayfalarından destek verdi. Dünya günü vesilesiyle google arama sayfaları için tasarladığı doodle büyük ilgi çekti. Bir dağ kraterinde yıllarca yaşanan değişimi doodle olarak hazırlayan google, arama yapmak isteyenlere sayfadan bu anlamlı iklim değişikliği olayını gösterdi.

google iklim değişikliği doodle
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum