Holo yorum - HOT coin uzun ara sonra yeşil yaktı! 14 Haziran Holo grafik

Holo (HOT) coin uzun bir aranın ardından gün içerisinde %10 değer kazandı. Peki, holo coin geleceği ne? Holo coin kaç dolar? İşte, 14 Haziran Hot coin güncel verileri.

Holo yorum - HOT coin uzun ara sonra yeşil yaktı! 14 Haziran Holo grafik
Editör: Mertcan BUDAK
14 Haziran 2021 - 15:44
Holo (HOT) coini düşüş trendini kırmayı deniyor. Gün içerisinde +%10 alan holo coin, BTC'nin yeşil ışık yakması sonucu değer artışı sağladı. Geçtiğimiz aylarda çoğu yatırımcının yeni bir ralliye hazırlandığını düşündüğü Holo, kısa süre içerisinde eski pozisyonuna dönecek mi? İşte, holo coin güncel verileri ve teknik analizi.

Holo coin geleceği - Holo coin grafik analizi

Blacksails52 adlı kullanıcının holo grafik yorumu.Grafiğimizde bir kanal içerisinde simetrik üçgen formasyonu mevcut
Simetrik üçgen formasyon hedefi belirtilmiştir.


Grafik de ayrıyetten bir düşen trend kırılımı da gerçekleşmek üzere, bu kırılım sonra re-test beklemek önemlidir. Yada beklemek yerine stop limit ile değerlendirilebilir, trend altına stop konarak.
Simetrik üçgen yukarı yönlü kırsa bile önünde basamak fanı değeri geçmekde ve burayı kıramaya bilir, sebebi ise indikatörlere göre tepe noktası yani tepki bölgesine yanaşmış olur. Yatay seyir gerçekleştirip indikatörlerin inmesiyle
hedefe ulaşa bileceğini düşünüyorum.

İndikatörleri sizde girip kontrol sağlayabilirsiniz. Malum ( Elon musk ) btc yi tesla için geri açmasıyla btc nin yükselmesine ve piysaya tekrar umutlanmasına sebep olmuştur.


Simetrik kırılımı geldimi kanal üst tepeden tepki yeme ihtimalini göz önünde bulundurun!

Yatırım Tavsiyesi değildir!!!
Bol kazançlar dilerim


BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!
 

Caizcoin nedir? Caizcoin kaç dolar? Caizcoin yorum

Gifto (GTO) coin nedir? 14 Haziran GTO mainnet haberi


Holo coin kaç dolar? Holo coin grafik yorumHolo coin, önceki gece 0,007 dolar seviyesinden koparak 14 Haziran tarihine, 0,0077 dolar seiyesi ile girdi. Gün içerisinde yukarı hedefinden şaşmayan holo, 0,0086 dolar seviyelerine kadar iz bıraktı. Bu noktada tutunmayı başaramayan holo, 0,0082 dolar seviyesine dönerek bu noktalarda yatay grafik izlemeye devam ediyor. 0,008 dolar seviyesinde kapanış gerçekleşir ve BTC tarafından olumsuzluk dalgası yayılmaz ise, gelecek günlerde Holo için güzel günler kapıda olabilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum