Günün en çok kazandıran coinleri neler? 2 Temmuz güncel veriler

2 Temmuz tarihinde borsa listelerinde baş sıralarda hangi coinler var? Günün en çok kazandıran coinleri neler? İşte, Güncel veriler ile yatırımcısının yüzünü güldüren coinler.

Günün en çok kazandıran coinleri neler? 2 Temmuz güncel veriler
Editör: Mertcan BUDAK
02 Temmuz 2021 - 13:42
2 Temmuz tarihine girdiğimizde geçtiğimiz günlerde BTC tarafından gelen atağın etkilerinin azaldığını görüyoruz. Bitcoin tarafında suların durgunlaşması ile birlikte bir çok altcoin geri çekilme durumu ile karşı karşıya kaldı. Gün içerisinde FORTH, CELO, AXS gibi altcoinler borsa listelerinde baş sıraları çekiyor. İşte, günün en çok kazandıran altcoinleri.

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!!!

Shiba coin sıfır atacak mı? 2 Temmuz Shiba coin yorum

Elon Musk'ın son tweetleri Dogecoin'i sert sıçratamadı


FORTH coin en çok kazandıranlardan oldu!


FORTH coin yatırımcılarını dahil ettiği platformda, oylama sistemi ile birim fiyatlarında değişiklik imkanı sunan ilginç bir proje ile karşımıza çıkıyor. FORTH coin, piyasaların neredeyse durgun olduğu bu günde, %26'lara varan değer artışı ile günün en çok değer kazanan coinlerinden olmayı başardı.

FORTH coin yorumHaziran ayının son haftalarında ciddi bir sıçrayış göstererek 10 dolar seviyelerinden, 24 dolar seviyelerine kadar iz bırakan FORTH coin, bu noktadan sonra 2 Temmuz gününe kadar geri çekilme yaşamıştı. En düşük olarak 13 dolar seviyesine kadar gerileyen FORTH, gün içerisinde ciddi bir ivmelenme yakalayarak 17 dolar seviyelerien kadar sıçramış durumda.

CELO coin, en çok pump yapan coinlerdenCELO coin için ilk etapta söylemeliyiz ki, bu coin belirli dönemlerde balinaların dikkatini çekerek pump yapabiliyor. Bu nedenle çoğu yatırımcının bu güne kadar gözünden kaçmış olan CELO dikkate alınmaya değer bir coin olarak karşımıza çıkıyor.

CELO coin güncel verileriCELO coin 2 Temmuz günü 2,8 dolar seviyesinden 3,5 dolar seviyesine sıçrama yaşayarak girdi. Gün içerisinde keskin makas hareketleri ile kısa vadede tehlikeli ancak kâr getirebilecek alım satım fırsatları sunabiliyor. CELO coin 2 Temmuz gününde en yüksek 3,5 dolar en düşük ise, 2,8 dolar seviyelerinden işlem gördü. CELO coin 24 saatlik işlem hacmi ise, 29,096,430.33 dolar seviyelerine yükseldi.

CELO coin geleceği - CELO coin alınır mı?

cointradeyusuf adlı kullanıcının teknik grafik çalışmasıÖncelikle belirtmem gerekir ki;

"YTD" :/ Bu çalışma kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir. Kendim için çalıştığım yatırım planımdır.
"DYOR" :/ Kendi araştırmanızı yapmanızı öneririm.

NOT: AÇIKLAMALARI İYİ OKUYUP ANLADIĞINIZDAN EMİN OLUN!

Bu çalışmaya göre; BINANCE:CELOUSDT paritesinde simetrik üçgen formasyonu olduğunu görüyoruz.
Bu tip formasyonlar için beklenti; üçgeni belirleyen çizgilerden hangisi kırılırsa, o yöne doğru (üçgen ağzı genişliğinde) ilerlemesi yönündedir.
Bu formasyonu özel kılan durum ise; yakın zamanda rekor hacim girişlerinin olmasıdır.
Bu ne anlama geliyor peki?
-Normal ilerleyen piyasada ölü balık sıçraması diye de hitap edebileceğimiz üzere; bir anda ortalamanın çok üzerinde hacim girişlerinin olması ve en önemlisi aynı oranda şu ana kadar hacim çıkışı olmaması. İşte bu durum; bu coini bu formasyon ile birlikte özel kılıyor.
Balina bu bölgeyi artık savunmak zorundadır ve kırılımın aşağı yönde olmaması için, hazırda bulundurduğu nakiti kullanmak durumundadır. Ve hatta; yukarı kırılımı desteklemek için de yine elinde bulunan nakiti devreye sokmak durumundadır.

Bu bilgiler kapsamında; bir miktar #CELO alımı yaptım.
Alım yaptığım bölge; Fibonacci 0.318 destek bölgesinin bir miktar üzerindeki $3.3928'dır.
Destek bölgesinin bir miktar üzerinde olması ve defalarca bu bölgenin altına inememesi bu kararımı desteklemiştir.
Stop seviyemi ise; olası bir kötü senaryo/stop patlatmaya yönelik durumlarına karşı, günlük grafikteki güçlü direnç bölgesinin bir miktar altı olan $3.100 seviyesine yazdım.
Satış seviyemi ise; Fibonacci direnci olan 0.618 bölgesine ($4.3700) yazdım. Bu bölge aynı zamanda destek direnç bölgesi olacaktır.
Bu arada; Fibonacci 0.5 direncinin hem kırılımın etkisiyle hem de balinanın desteğiyle hacimli klırılacağını öngörüyorum.

Bu hedef gelirse; Fibonacci direnci olan 0.618 bölgesinin ($4.3700) kırılımından sonra correction yapmasını bekleyeceğim ve takibimi alt zaman dilimlerinde yapıp, impulls hareketinin başlangıcında tekrar alıma gireceğim.
Bu aşamadan sonraki hedefler ise sırasıyla $5.2793 ve $6.7000 ve üzerini takip edeceğim.

//#BTC kripto para piyasasında çoğunlukla rehber görevi üstlendiğinden; #Bitcoin 'in aşağı yönlü hareketleri hemen her alt coinde formasyonların bozulmasına neden olabilir.

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.