GTA 6'nın haritası nasıl olacak? GTA 6'nın haritası sızdırıldı!

Tüm oyuncuların merakla beklediği GTA 6'nın haritasının bir bölümü sızdırıldı. Haritada en çok dikkat çeken yer ise, bir bölümünün Vice City bölgesine benzemesi oldu.

29 Kasım 2021 - 16:22 - Güncelleme: 29 Kasım 2021 - 20:05
Grand Theft Auto (GTA) serisi çıkış yapıtığı tarihten bu yana, her sene oyuncu kitlesini ve başarısını üzerine katlayarak devam ediyor. Oyunun yapımcısı Rockstar Games'in GTA 5 ile çitayı arşa çıkarmasının ardından uzun yıllardır yeni oyun olacak GTA 6 serinin hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Serinin son oyunu olan Grand Theft Auto 5'in 140 milyon adet satması oyunun hayranlarının ve kitlesinin ne kadar büyük olduğunu bir kere daha gözler önüne serdi. GTA 5'in 2013 yılında çıkış yaptığı ve hala güncelliğini koruduğu göz önünde bulundurulacak olursa, günümüz teknolojisi ve imkanları ile donatılmış yeni GTA oyunu milyonlarca insan tarafından heyecan ile bekleniyor.

Grand Theft Auto 6 geliştirilme süreci devam ediyorSerinin yeni oyunu Rockstar Games tarafından uzun yıllardır geliştirilmeye devam ediyor. Oyun ile ilgili neredeyse tüm bilgilerin sır gibi saklandığı ortamda, kimliği belirsiz bir kaynak tarafından GTA 6'nın harita bilgileri sızdırıldı. GTA 6'nın haritası olacağı iddia edilen görüntüde, serinin eski oyunu GTA Vice City haritası görülüyor. Daha önce çıkan sızıntı haberlerinde yeni oyunun Vice City'de geçeceğini duymuştuk. Bu yeni çıkan sızıntı bu bilgileri doğrular nitelikte. Ancak haritanın kesinliğini yalnızca Rockstar Games'ten yapılan bilgilendirmeler sonucunda öğrenebileceğiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum