Google Türkiye Mavi Tikli twitter hesabı ilk bunu paylaştı!

Google Türkiye resmi twitter hesabı geçtiğimiz gün mavi tikli olarak resmen içerik paylaşımlarına başladı. Google Türkiye twitter resmi hesabı bakın ilk paylaşımı olan video...

Google Türkiye Mavi Tikli twitter hesabı ilk bunu paylaştı!
Editör: Mertcan BUDAK
06 Nisan 2022 - 19:02 - Güncelleme: 07 Nisan 2022 - 22:00
Dünya devi arama motoru Google, Türkiye resmi twitter hesabından ilk paylaşımlarını yapmaya başladı. Twitter hemen mavi tik vererek paylaşımlarına başlatılan Google Türkiye twitter hesabının ilk videolu paylaşımı ise beğeni topladı.

Dünya genelinde her an milyonlarca arama yaptığımız Google, sosyal medya hesaplarına büyük önem veriyor. Twitter ülke hesapları sie büyük beğeni topluyor. Aynı zamanda milyonlar anlık gelişmelerden haberdar olabiliyor. Şimdiye kadar açılmayan Google Türkiye resmi twitter ülke sayfası 5 Nisan itibariyle paylaşıma başladı.

Google Türkiye twitter resmi hesabı mavi tikli olarak ilk paylaşımlarını yapmaya başladı. Türkiye'de web aramalarına ilgi duyan, google ve diğer ürünlerini yakından takip eden önemli bir kitle bulunuyor. Türkçe içerik paylaşımı özellikle webmasterlar tarafından bekleniyordu.

İLK PAYLAŞIM BEĞENİLDİ

Twitter resmi hesabından ilk paylaşımı merak konusu olan Google Türkiye, "Selam Twitter insanları, ne arıyoruz? #AramayaDevam" diyerek paylaşılan özel bir arama videosu ile nelerin arandığı örneklendi. Videonun sonunda ise internet bağlantısı kesiliyor ancak google eğlenceye devam ediyor...

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum