Epic MEGA İndirim kampanyaları başladı! Epic Games kesenin ağzını yine açtı

Yaz aylarının gelmesiyle beraber oyun platformları çeşitli kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Sayısız oyun platformu arasında şüphesiz ki, en bonkörü olan Epic Games yeni bir indirim kampanyası ile karşımızda. Epic MEGA İndirimleri olarak adlandırılan kampanyada büyük bütçeli yapımlardan, bağımsız oyunlara %70'e varan indirimler uygulandı. İşte, bağzı oyunların indirimli fiyatları.

Epic MEGA İndirim kampanyaları başladı! Epic Games kesenin ağzını yine açtı
Editör: Mertcan BUDAK
21 Mayıs 2021 - 14:55
İşte, Epic MEGA İndirim kampanyalarına dahil olan bağzı oyunlar:

Assassin's Creed Valhalla + Watch Dogs Legion (495 TL 292,05 TL)Ubisoft'un sevilen iki oyunu tek kampanyada birleştirilmiş durumda. Bir yandan özgür açık dünyasında çeşitli araç ve aletleri hackleyerek sisteme karşı direnebileceğiniz ve bu sırada size yardımcı olması için haritada bulunan NPC lerden dilediğinizi yanınıza çekebileceğiniz Watch Dogs Legion, Diğer yandan ise, Köklü bir geçmişi olan Assassin's Creed serisinin son oyunlarından Valhalla ile Viking dünyasına adım atabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 (249 TL 199 TL)CD Procekt Red'in büyük beklentilerle piyasaya erkenden sunmak zorunda kaldığı ve çıktığı dönemden bu yana oyun içindeki çeşitli hatalar ve optimizasyon sorunları ile boğuşan son oyunu Cyberpunk 2077 ile, Night City şehrinin eğlenceli ama bir okadarda suç ve karanlık dolu sokaklarında sisteminizi kurabilirsiniz. Özellikle Night City'nin eğlenceli ve her tarafı sürprizlerle ve suçla dolu sokakları arasında çeşitli görevleri tamamlarken diğer yandanda çeşitli karakter, silah ve ekipman güçlendirmeleri ile oyundaki gelişiminizi aktif bir şekilde takip edebilirsiniz.
 Death Stranding (399 TL 159,60 TL)
Sevilen oyun yapımcısı Hideo Kojima'nın Konami firması ile yollarını ayırdıktan sonra kendi adında kurduğu firma ile ilk defa karşımıza çıktığı dev yapım Death Stranding, çıkış yaptığı tarihte oyuncular tarafından tam not aldı. Oyunda, kıyamet sonrası bir Dünya konstepti ele alınmış. Yaşanan felaktten sonra yer altlarındaki sığınaklara ve tesislere yerleşmiş Dünya halkına çeşitli taşımacılık işlerinde yardımcı oluyoruz. Her ne kadar oyun anlatımı basit ve tek düze gibi görünsede, derin mekanikleri ve güzel hikaye anlatımı ile Death Stranding oyuncular tarafından tam not almayı başarmış durumda.
 The Witcher 3: Wild Hunt GOT (75 TL 15 TL)CD Projekt Red'in The Witcher serisinin her anlamda çığır açan 3. oyunu Wild Hunt, %80 indirim oranı ile serinin hayranlarını gülümsetmeye yetti. Gerald adındaki canavar avcısı ile Witcher evrenindeki derin hikayelere dalabileceğiniz oyunda bugün bile göz alıcı grafikler ve eğlenceli oynanış biçimi kendini yeni gibi hissetrimeye yetiyor.

İndirimdeki diğer oyunlar:

Watch Dogs (154 TL 38,50 Tl)
Detroit: Become Human (142 TL 99,40 TL)
Star Wars Jedi: Fallen Order (279,99 TL 167,99 TL)
Red Dead Redemption 2 (299 TL 200,33 TL)
Journey (19 TL 9,50 TL)
Heavy Rain (70 TL 35 TL)
Assassin's Creed Odyssey (269 TL 67,25 TL)

Epic MEGA Kampanya dahilindeki diğer oyunlara ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum