Epic Games haftalık ücretsiz oyununu duyurdu - Creature in the Well

Epic Games her hafta ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunu, Creature in the Well

Epic Games haftalık ücretsiz oyununu duyurdu - Creature in the Well
Editör: Mertcan BUDAK
25 Mart 2021 - 19:59
Epic Games'in kullanıcılarına her hafta üretsiz olarak verdiği yeni oyunu 25 TL değerindeki fiyat etiketine sahip olan Creature in the Well. Fırsatı kaçırmamak için oyunu 01.04.2021 tarihi saat 18:00'a kadar Epic Games Store'den kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Creature in the Well

Amerika Birleşik Devletleri merkezli Flight School Studio adlı küçük bir firmanın geliştirdiği Creature in the Well 2019 tarihinde raflarda yerini buldu.

Mirrage adlı bir çöl şehrinde bir robot rolünü üstleniyoruz. Türümüzün son örneği olarak oyundaki amacımız bu şehrin başına bela olmuş olan kum fırtınasını durdurmak ve burada yaşayan canlıların bölgeden ayrılmasının önüne geçmek. Bu görevimizi gerçekleştirmek için önümüzde bizi bekleyen 8 adet zindan bulunuyor. Her zindanın sonundaki boss ları yok ettikten sonra şehre musallat olan kum fırtınasını yok etmemize yardım edecek objeleri topluyoruz.

Creature in the Well birzamanlar hepimizin severek oynadığı Pinball benzeri bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunu Pinball'dan ayıran en önemli özelliği ise oyunun bir hikayeye sahip olması ve bu hikayede ilerlerken oyun içi gelişimizin devam etmesi oluyor.Oyunda klasik Pinball'dan farklı olarak hikaye ilerleyişi sırasında yeni görevler için kendimizi geliştirebiliyoruz. Ayrıca oyun sırasında Pinball tarzı oyunlar gibi bir masa aletini yönetmek yerine kılıçlı bir kahramana eşlik ediyoruz. Tepe kamera bakış açısı ile onadığımız oyunda kahramanımız düşanlardan gelen saldırıları Pinball vari bir şekilde geri yansıtarak onları etkisiz hale getiriyor.

Oyun sırasında karşımıza çıkan düşmanları alt ettikçe bize yolumuzda yardımcı olması için farklı ekipmanlara sahip oluyoruz. Oynanış çeşitliliğini geliştiren bu ekipmanlar aynı zamanda ileriki seviyelerde işimizi oldukça kolaylaştırıyor.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.