Elon Musk Twitter için ücretli dönemin haberini resmen duyurdu

Sosyal medya devi Twitter Elon Musk sonrasında yeniden yapılanmaya hazırlanıyor. Elon Musk, sıradan insanlar için olmasa da Twitter'ı ücretli yapmak için düğmeye bastı.

Elon Musk Twitter için ücretli dönemin haberini resmen duyurdu
Editör: Hakan AMAN
04 Mayıs 2022 - 17:32
Elon Musk, Twitter ile gündem olmaya devam ediyor. Bu kez Twitter'ı ücretli hale getirmek isteyen Elon Musk'ın paylaşımları gündemde. Ünlü milyarder Musk, para için twitter'ı almadığını savunsa da ücretli hale getirmek için hamle yaptığını duyurdu.

Dünyanın en önemli sosyal platformlarında önde duran Twitter, Elon Musk sonrası için yeniden yapılandırma dönemi başlattı. Dünyanın en zengin ismi Twitter'ı satın almasıyla platformu bazı üyeler için ücretli hale getirmeye hazırlandığını açıkladı.

Elon Musk, Twitter'da ticari üyelerden ücret alacak!

Ünlü Milyarder Elon Musk, Twitter üzerinden paylaşım yapan ticari üyeler üzerinden ücret toplamayı planlıyor. Bizzat açıklamayı kendisi yapan Musk, "sıradan kullanıcılar için her zaman ücretsiz olacağını, ancak ticari ve devlet kullanıcıları için küçük bir maliyeti olabileceğini" ifadeleriyle yeni bir hazırlığın başladığına işaret ediyor. Musk aynı zamanda devlet görevlilerinin de ücretli olarak Twitter'ı kullanabileceğini söyledi.

Hemen nher gün farklı bir konu ile gündemden düşmeyen Elon Musk'ın Twitter üzerinde başka ne tür değişiklikler yapacağı ise merakla bekleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum