Curve DAO Token (CRV) günün en fazla yükselen kriptosu oldu! CRV USDT yüzde 16 üzerinde arttı...

4 Mayıs günü en fazla değer kazanan kripto paralar arasında Curve DAO Token (CRV) coin yer aldı. CRV USDT bugün yüzde 16 üzerinde bir artış kaydetti.

Curve DAO Token (CRV) günün en fazla yükselen kriptosu oldu! CRV USDT yüzde 16 üzerinde arttı...
Editör: Hakan AMAN
04 Mayıs 2022 - 15:34
Kayıpların yaşanmaya devam ettiği kripto para piyasalarında bugün sert yükselen kriptolar arasında liste başında Curve DAO Token (CRV) yer aldı. Curve DAO CRV coin günün en fazla değerlenen kripto varlıkları arasında listenin ilk sırasında yer aldı.

Kripto para piyasalarında gözlerin çevrildiği yer FED açıklaması olurken, gün boyu bir toparlanma yaşandı. Bazı altcoin projelerinde önemli artışlar yaşanan 4 Mayıs gününde en fazla değerlenen kriptolar arasında listede bir numara Curve DAO Token oldu. Curve DAO fiyatı bugün 2,45 Dolar seviyesini aştı.

Curve DAO Token CRV gün boyu yükselişini sürdürürken yüzde 16 üzerinde bir değer kazanmış oldu. CRV coin günün en düşük seviyesi olan 2,155 Dolar seviyesini görürken, en yüksek ise 2,45 Dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başardı. Burada tutunamayan Curve DAO Token haberimizin yayımlandığı sırada 2,42 Dolar seviyesinden işlem görüyordu.

Curve DAO Token CRV coin son 24 saatlik grafiği

curve dao token crv coin son 24 saatlik grafik
 

Tron TRX coin sert bir sıçrama ile yüzde 12 arttı