Elon Musk, twitter'ı Dogecoin ile salladı! Dogecoin yükselişe mi geçti?

Elon Musk tarafından atılan son tweet ile Commadore 64 döneminden Dogecoin göndermesi yaptı. Peki tweet sonrasında Dogecoin yükseldi mi?

Elon Musk, twitter'ı Dogecoin ile salladı! Dogecoin yükselişe mi geçti?
Editör: Hakan AMAN
02 Haziran 2021 - 11:59 - Güncelleme: 02 Haziran 2021 - 12:03
Tesla ve SpaseX ile, Bitcoin ve Dogecoin ile sıkça tweet aleminde boy gösteren, piyasaları sert dalgalandıran Elon Musk'tan son dakika tweeti dikkat çekti. Bazı takipçilerinin anlam veremediği tweet için bazı takipçileri sevinçle karşıladı. Milyonların sevdiği popüler milyarder Musk, sevdiği şaka coini ile alakalı yine bir Dogecoin tweeti atmış oldu. 

56 Milyondan fazla takipçiye erişen Elon Musk, son zamanlarda özellikle Bitcoin ve Dogecoin fun merkezi gibi piyasa manipülasyoncusu olarak ortalığı sert karıştırıyor.  Elon Musk, Coinbase'de listelenmeye başlaması sonrasında Dogecoin paylaşımı bekleniyordu. Beklenen oldu ve Dogecoin tweeti attı. 1990'ların ünlü bilgisayarı, kasetli Comadore 64 ile satranç oynayan bir Dogecoin resmi paylaşan Musk, şakasını yaptı. Ancak Dogecoin yatırımcısı piyasalarda sert yükseliş bekli,yor. Bu atılan son tweet ne kadar etkili olur kısa süre içerisinde belli olacak.

Elon Musk, yeni tweeti ile şakayla karışık Dogecoin paylaşımında çocukluk föneminde Commadore 64 Pc ile satranç oyunu oynadığı görsel paylaştı. Attığı tweette, "Çocukken bu resmimi buldum. Tutkumu halktan saklamalıyım yoksa sosyal olarak dışlanırım" paylaşımını yaptı.

BİR ANDA DOGECOİN YATIRIMCISI BORSALARA GÖZÜNÜ DİKTİ

Musk'ın paylaşımı sonrasında bir anda gündem Dogecoin oldu ve piyasalardan olumlu yükseliş haberleri beklendi. Henüz beklenen sert yükseliş gelmesede kısa süre içerisinde Dogecoin'in bir tepki vereceği öngörülüyor. Elon Musk tarafından atılan son tweet sonrasında Dogecoin yönünü yukarı çevirdi. Son 5 günlük Dogecoin grafiğine bakıldığında en yüksek seviyenin bugün 0,39847 Dolar seviyesinde gerçekleştiği görülüyor. En düşük seviye ise 29 Mayıs tarihinde 0,28209 Dolar seviyesinde gerçekleşirken, DOGE haberimizin yayına hazırlandığı sırada ise 0,39346 Dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor.

Dogecoin (DOGE) Coinbase'de listelendi! Elon Musk sert yükseliş için bir tweet atar mı?


-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum