Duygu Özaslan yine takipçilerinin alay konusu oldu

Popüler içerik üreticisi Duygu Özaslan, tam kapanma sırasında yaptığı paylaşım ile sosyal medyanın gündeminde oturdu. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile sık sık alay konusu olan Özaslan, yine şaşırtmadı.

Duygu Özaslan yine takipçilerinin alay konusu oldu
Editör: Mertcan BUDAK
07 Mayıs 2021 - 16:57
Günümüzün şimdiki popüler içerik üreticilerinden biri olan Duygu Özaslan, belirli aralıklarla yaptığı gaflarla sosyal medya gündemine sık sık oturuyor. Geçtiğimiz aylarda reklam amaçlı yaptığı bir videoda, basit bir suluğu "istediğinizde küçük küçük yudum alabiliyorsunuz, bittiğinde doldurabiliyorsunuz" gibi ilginç cümlelerle tanıtan Özaslan, sosyal medyada uzun süre alay konusu olmuştu.

Duygu Özaslan, son yaptığı paylaşım ile yine gündem olduÖzaslan İnstagram hesabından yaptığı son paylaşımda yeniden gündeme oturmayı başardı. Bu defa tüm vatandaşların kısıtlı imkanlarla evlerine kapandığı tam kapanma dönemi ile ilgili tavsiye veren Özaslan, evinin bahçesinde çektiği görüntüleri yayınlayarak, "Güneş koruyucu sürmeyi unutmayalım" şeklinde paylaşımda bulundu.

Olayın hemen ardından Özaslan'ın İnstagram post'u altında toplanan kullanıcılar Duygu Özaslan'ı eleştiri bombardımanına tuttu. Ülkece geçirdiğimiz bu zor dönemde insanlar hem ekonomik olarak hem de mental olarak oldukça yorulmuş durumdalar. Hal böyle olunca farklı cephlelerden bu tarz gafların gelmesi insanlar üzerinde bu defa hiç olmadığı kadar büyük bir etki yaratabiliyor.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.