Dünya devi kripto para borsası bu kripto para ticaret çiftlerini delist edecek

Binance kripto para borsası, bazı işlem çiftleri için son dakika delist kararı aldığını duyurdu. 9 Aralık tarihinde açıklanan ticaret çiftleri borsadan delist edilecek.

Dünya devi kripto para borsası bu kripto para ticaret çiftlerini delist edecek
07 Aralık 2022 - 13:42
Binance borsası yeni işlem çiftlerinin delist edilmesine yönelik açıklamada bulundu. Peki hangi ticaret çiftleri borsadan delist edilecek?

Dünya'nın en büyük kripto para platformu delist kararlarına yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Son olarak 9 Aralık tarihinde borsadan işlemleri kaldırılacak kripto para çiftlerini duyurdu. İşte 9 Aralıkta işlemleri durdurulacak ticaret çiftleri.

Konuya ilgili resmi duyuru Binance ekibi tarafından blog sayfasında verilen bilgilere göre;

Binance, 2022-12-09 03:00 (UTC) itibarıyla aşağıdaki alım satım çiftlerini kaldıracak ve alım satımı durduracak :

Spot Çiftleri : CVC/BTC, CVC/USDT, ROSE/BNB, SLP/BNB

Binance Margin, Çapraz Marj ve İzole Marjda ACA ve Daha Fazla Marj Çiftini Listeden Çıkaracak

Binance, 2022-12-13 03:00'de (UTC) aşağıdaki marj ticareti çiftlerini kaldıracak ve alım satımı durduracak:

Çapraz Marjin Çiftleri: ANC/BUSD, ANC/USDT, OMG/BTC, OMG/USDT
İzole Teminat Çiftleri: ACA/BUSD, ACA/USDT, ANC/BUSD, ANC/USDT, OMG/BTC, OMG/BUSD, OMG/USDT, VGX/USDT, YFII/BTC, YFII/USDT


Lütfen aklınızda bulundurun:

2022-12-08 03:00 (UTC) itibarıyla Binance, ACA/BUSD, ACA/USDT, ANC/BUSD, ANC/USDT, OMG/BTC, OMG/BUSD, OMG/USDT, VGX/USDT, YFII/'yi askıya alacaktır. BTC ve YFII/USDT, uygun olduğunda, Çapraz Marj ve/veya İzole Marj üzerinden borçlanma.

2022-12-13 03:00 (UTC)'de Binance, ACA/BUSD, ACA/USDT, ANC/BUSD, ANC/USDT, OMG/BTC'de kullanıcı pozisyonlarını kapatacak, otomatik bir takas gerçekleştirecek ve bekleyen tüm siparişleri iptal edecek , OMG/BUSD, OMG/USDT, VGX/USDT, YFII/BTC ve YFII/USDT çapraz ve/veya izole marj çiftleri. Ardından, çapraz ve izole marj çiftlerini liste dışı bırakacağız. Kullanıcılara, herhangi bir potansiyel kaybı önlemek için marj ticaretinin sona ermesinden önce pozisyonlarını kapatmaları şiddetle tavsiye edilir.

Portföy Marjı kullanıcılarının yukarıda bahsedilen belirteçleri Marj Cüzdanlarından Spot Cüzdanlarına aktarmaları ve gerekirse 2022-12-13 03:00 (UTC) tarihinden önce marj bakiyelerini doldurmaları tavsiye edilir. Kullanıcılar, yukarıda belirtilen belirteçlerin Marj Cüzdanından çıkarılmasından kaynaklanabilecek herhangi bir potansiyel tasfiyeden kaçınmak için Birleşik Bakım Teminatı Oranını (Uni-MMR) yakından izlemelidir.

Desteğin için teşekkürler!
Binance Ekibi