Chhips Coin o platformlarda listelenmesi yaramadı! CHH coin değer kaybediyor...

Kripto para piyasalarında yeni listelenen varlıklardan biri olan Chhips Coin (CHH) değer kaybetmeye başladı.

Chhips Coin o platformlarda listelenmesi yaramadı! CHH coin değer kaybediyor...
21 Nisan 2022 - 12:28
Kripto para piyasalarında dalgalı seyir sürerken, piyasaya yeni adım atan kripto varlıklar ilgi görmeye devam ediyor. Ancak gösterilen ilgi çoğu zaman hüsrana, değer kayıplarına ve yatırımcıların zararına neden oluyor.  Bu kapsamda bazı platformlarda listelenerek büyük yükseliş beklenen kripto varlıklar yatırımcısını hayal kırıklığına uğratıyor. O kripto varlıklardan biri henüz yeni listelenen CHH coin oldu. Listelenmek yaramadı ve değer kaybıyla işlemler devam ediyor. 

Ön satışı tamamlanan CHHIPSOIN (CHH) coin için listelenmeler hızlandı. Önemli listeleme araçlarına eklenmeye başlanan projede token ön satışları kısa süre önce tamamlanmıştı. Listelenme ile yükseliş beklentisi ise şimdilik boş çıkmış durumda. Bu varlık şuan için değer kaybı yaşıyor.

CHH coin listelenme etkisi oldukça zayıf kaldı. Dalgalı seyir izleyen CHHIPSOIN (CHH) coin 0.0282 Dolar olarak işlem görüyor.

Chips Coin nedir?

Chhips Coin Chhips ekosisteminin yerel kripto para birimi olarak piyasaya sürüldü. Chhips'i ileriye taşıyacak itici güç olacak ve hem Chhipsers hem de izleyiciler için platformdaki tüm işlemlerde kullanılacak.

Bugünkü canlı CHHIPSOIN fiyatı $0,028658 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 70,005,90 USD olarak gerçekleşirken, CHHIPSOIN son 24 saatte %6 üzerinde değer kaybetti. Mevcut CoinMarketCap sıralaması 4557. sırada ve canlı piyasa değeri ise henüz mevcut değil. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum