Coinbase 0x ile NFT satışında ortak oldu! 0x ZRX coin yüzde 40 yükseldi...

Merkeziyetsiz kripto değişim borsası 0x ile Coinbase NFT satışı konusunda ortak olduğunu duyurdu. Açıklama ile birlikte 0x ZRX coin çok sert sıçrama gerçekleştirerek 1 dolar üzerine fırladı.

Coinbase 0x ile NFT satışında ortak oldu! 0x ZRX coin yüzde 40 yükseldi...
21 Nisan 2022 - 03:11
Dünya genelinde Merkeziyetsiz kripto para borsaları arasında adını sıkça duyduğumuz 0x ve Dünyaca ünlü ABD merkezli kripto para platform Coinbase arasında yaşanan son dakika NFT ortaklığı piyasaları coşturdu. 0x ZRX coin son 24 saatte lansman haberiyle çok sert sıçradı. ZRX coin 1 Dolar üzerine fırladı.
Coinbase, NFT'ler için 0x ile ortak oldu!

Kripto para piyasalarında NFT çılgınlığı Binance gibi dev platformların girişimleri ile diğer kripto para borsalarına sıçramış durumda. Son olarak ABD'li Coinbase, merkeziyetsiz kripto para borsalarından olan 0x ile resmi bir ortaklık duyurusu yapıldığını duyurdu. Yaşanan bu lansman açıklamasının hemen  peşinden ise yüzde 40 artan ZRX coin 1 Dolar üzerinde işlem görmeye başladı.


Yeni nesil tamamen merkezi olmayan ve birlikte çalışabilir Web3 NFT uygulamaları ve pazarları oluşturmak için güvenilir, açık standartlar le Coinbase müşterilerinin NFT alımlarına izin verilecek yeni anlaşma beta sürümüyle hizmete girdiği kaydedildi.

ZRX Fiyat Canlı Verileri


Bugünkü canlı 0x fiyatı 24 saatlik işlem hacmi 269.408.819 USD ile 0,933090 USD'dir. ZRX'imizi gerçek zamanlı olarak USD fiyatına güncelliyoruz. 0x, son 24 saatte %40 değer kazanmış durumda.  CoinMarketCap sıralamasında ise, 790.789.754 USD canlı piyasa değeri ile 96. sırada. 

0x (ZRX) coin Nedir?


0x, kullanıcıların geleneksel kripto para borsaları gibi merkezi aracılara güvenmeden Ethereum blok zincirinde ERC20 belirteçlerini ve diğer varlıkları kolayca takas etmelerini sağlayan bir altyapı protokolü ve hala kullanımda olan bir platform olarak hizmet vermeye devam ediyor.

0x Protokolü, merkezi olmayan alışverişin omurgası ve birçok blok zincirinde NFT'leri değiştirmek için güvenilir açık kaynak standardıdır. 0x üzerine inşa etmek, Web3 geliştiricilerinin ve NFT pazaryerlerinin kullanıcılarına sorunsuz bir çoklu zincir deneyimi sunmak için gereken çabayı önemli ölçüde azaltır ve onlara ürünlerine odaklanmaları için daha fazla zaman verir. 0x Protokolü, aşağıdakileri içeren çok çeşitli içerik oluşturucu merkezli özellikler ve avantajlar sunar:
  • Herhangi bir NFT değişim protokolünün en sağlam özellik seti
  • Tüm önemli token standartlarını destekleyen NFT takasları
  • Ücretsiz gözetimsiz listelemeler + zincir dışı / zincir üstü sipariş seçeneği
  • %54'e kadar daha fazla gaz verimliliği
  • tahsilat siparişleri
  • İçerik oluşturucular için anında telif hakları
  • Son derece esnek modüler bir mimari
  • Geliştirici öncelikli bir deneyim

Coinbase Ekosistem Ürünleri Ürün Başkan Yardımcısı Sanchan Saxena tarafından Coinbase Blog üzerinden yapılan resmi duyuruda detaylar hakkında bilgiler kullanıcılar ile paylaşıldı.

NFT'ler için bir Web3 sosyal pazarı olan Coinbase NFT'yi duyurduk . O zamandan beri, açık alanda inşa ediyoruz ve NFT topluluğundan girdi alıyoruz. Koleksiyoncular ve içerik oluşturucularla ilerlememizin önizlemelerini paylaştık ve harika geri bildirimler aldık . İnsanların sadece NFT alıp satmak için daha iyi araçlar istemediğini öğrendik: onları keşfetmenin daha iyi yollarını, doğru toplulukları bulmanın daha iyi yollarını ve birbirleriyle bağlantılı hissedebilecekleri daha iyi alanları istiyorlar. Bu yüzden bir işlemden çok daha fazlası olan bir ürün geliştiriyoruz. İnsanları yaratma, toplama ve bağlantı kurma konusunda güçlendirmek istiyoruz.

Beta yayında!

Betamızı yayınlayarak bu yolculuğa ilk adımı atıyoruz. Bugünden itibaren herkes nft.coinbase.com adresinde Coinbase NFT'nin ilk sürümünü kontrol edebilir ve Ethereum blok zincirindeki geniş NFT koleksiyonunu keşfedebilir.

Beta test kullanıcıları, ister Coinbase Cüzdanı isterse başka bir şey olsun, herhangi bir kendi kendine saklama cüzdanını kullanarak NFT satın almak ve satmak için bir Coinbase NFT profili oluşturabilecekler. Sınırlı bir süre için Coinbase işlem ücreti olmayacak. Sonunda Web3 endüstri standartlarına uygun ücretler ekleyeceğiz ve herhangi bir değişiklikten önce bildirimde bulunacağız.

Bekleme listemizdeki konumlarına göre davet edilecek küçük bir beta test kullanıcısı grubuyla başlıyoruz . Bekleme listesinin en başından başlayacağız ve zamanla daha fazla kişiye erişim sağlayacağız. Yavaş yavaş profil oluşturmak, Coinbase NFT'de satın almak ve satmak için herkesin kullanımına açık hale getirirken bizi izlemeye devam edin.

İşte üründe bulacağınız başka şeyler

Profilinizi düzenleyin ve bağlanın


Hikayenizi anlatan NFT'lerle küratörlüğünü yaparak sizi temsil eden bir profil oluşturabilirsiniz. Profilinizde vurgulamak veya gizlemek istediğiniz NFT'leri seçmek için herhangi bir kişisel saklama cüzdanını bağlayın.

En iyi NFT'leri keşfedin

Keşfet akışıyla satılık NFT'lere zahmetsizce göz atın. Onları ararken size zaman kazandırmak için kişiselleştirilmiş NFT önerileri yapacağız. Pazarla etkileşime girdikçe, satın aldığınız ürüne, trend olana, kimi takip ettiğinize ve daha fazlasına bağlı olarak öneriler gelişecektir.

NFT'leri kolayca satın alın ve satın

NFT'leri alıp satmayı basit ve kolay hale getirdik. Feed'inizdeki, koleksiyon sayfalarındaki ve profillerdeki NFT'lerden ilham alın. Mağaza Sekmesinde satılık olan her şeye göz atın ve sevdiğiniz birini bulun.

Coinbase NFT için sırada ne var?

Önümüzdeki haftalarda ve aylarda, web3 sosyal pazaryeri vizyonumuzu yavaş yavaş hayata geçirecek daha fazla özellik ekleyeceğiz. Droplar, para basma, token kapılı topluluklar ve Coinbase hesabınız veya kredi kartınızla NFT satın alma seçeneği eklemeyi planlıyoruz. Ayrıca birden fazla zincirdeki NFT'ler için destek ekleyeceğiz. Ve zamanla, daha fazla özelliği Coinbase teknolojisinden merkezi olmayan çözümlere taşıyarak merkezileştirmeyi amaçlıyoruz.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum