Bitcoin (BTC) 5 Haziran teknik analizi hangi seviyeleri işaret ediyor?

Bitcoin (BTC) fiyatı ve teknik analizleri merakla takip ediliyor. Bitcoin fiyatı yeni haftaya nasıl başladı? İşte kritik seviyeler ile BTC analizi...

Bitcoin (BTC) 5 Haziran teknik analizi hangi seviyeleri işaret ediyor?
Editör: Burak TOKA
05 Haziran 2023 - 11:56 - Güncelleme: 05 Haziran 2023 - 12:05
Kripto para piyasaları yatırımcısını hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor. Beklenen seviyeler, beklenen yükselişler gelmek bilmiyor. Bitcoin ile başlayan düşüş geride bıraktığımız hafta sonu kısıtlı yükselişle belli sürelerde yeşile dönmüştü. Yeni haftanın ilk iş gününde ise Bitcoin fiyatı ve geleceği seviyeler yakından izleniyor. Peki son rakamlar ve teknik analizler Bitcoin içöin hangi seviyeleri işaret ediyor?

Bitcoin hafta sonu yatay negatif hareketinin ardından yeni güne %1,2’lik bir düşüşle başlayarak 26.800$ seviyelerinde hareketlilik gösteriyor. 50 günlük hareketli ortalama seviyesinden ret alan Bitcoin için olumsuz senaryonun devamında 26760$ ve 26.400$ bant aralığı kritik destek bölgesi olmaya devam ediyor. Bu bölgenin kırılması halinde ilk olarak 26.300$ ardından da 25.880$ seviyelerine kadar sert geri çekilmeler görülebilir.

Olası bir yukarı yönlü harekette ise tekrar 50 günlük hareketli ortalama seviyesi olan 27.385$, ardından da 27.470$ seviyesi direnç olarak çalışabilir. Bu seviyelerin kırılması ve günlük kapanışlar yapması halinde düşen kanalın üst bandı 28.000$ seviyesine kadar bir yükseliş gözlemlenebilir.
 

Kripto paralar haftaya nasıl başladı? Bitcoin ve Ethereum son fiyatlar...

Ethereum (ETH) 5 Haziran fiyat ve teknik analizi-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.