Bitcoin (BTC) 31 Bin Dolar üstünde tutunuyor! Bitcoin fiyat ve teknik analiz bu seviyelere dikkat

Bitcoin fyatı 4 Temmuz sabahı 31 Bin dolar üzerinde seyretmeye, bu seviyelerde tutunmaya devam ediyor. Peki Bitcoin (BTC) teknik analizi hangi seviyeleri işaret ediyor?

Bitcoin (BTC) 31 Bin Dolar üstünde tutunuyor! Bitcoin fiyat ve teknik analiz bu seviyelere dikkat
Editör: Burak TOKA
04 Temmuz 2023 - 12:03 - Güncelleme: 04 Temmuz 2023 - 12:11
Son 48 saatte önemli bir yükselişe sahne olan kripto para piyasalarında Bitcoin teknik analizi merakla takip ediliyor. Gözlerin çevrildiği kripto para piyasalarında Bitcoin 31 bin dolar üzerinde tutunmayı başarmış durumda. Peki son teknik analiz ve yorumlar Bitcoin için hangi seviyeleri işaret ediyor? İşte son grafik ve yorumlarla BTC fiyat ve teknik analizi.

Haziran’ın ikinci yarısından itibaren düşüş trendini çok sert ve hızlı bir şekilde kıran, artık yeni bir düzleme geçen lider kripto para birimi Bitcoin, güne 31.000$ bölgesinde alıcı bularak başladı. Bayram süresi boyunca da 30.000$ ila 31.000$ arasında dar bir bant aralığında fiyatlanarak ufak ufak ilerlemesini sürdürdü. 4 gündür yükseliş mumlarıyla gün kapanışı gerçekleştiren Bitcoin, makro veri akışının zayıf olduğu bir günde genel piyasa dinamikleriyle tandem şekilde bir hareket gerçekleştirebilir.  

Son dönemde ABD ekonomisinde beklentiden gelen güçlü veriler, SEC ve FED tarafından gelen bazı olumlu söylemler ile büyük fon yönetim şirketlerinin etkisiyle olumlu bir hava yakalayan kripto para piyasası için bir miktar kar satışlarıyla da karşılaşılabileceği göz önünde tutulmalı. Bu gündem başlıklarıyla birlikte yükselişin devamı halinde 31.775$ sıradaki hedef seviye konumunda bulunurken önce 30.400$ ve ardından 29.350$ destek seviyeleri olarak karşımıza çıkıyor. 
 

Bitcoin yükselişi başladı mı?-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.