Bitcoin (BTC) 2 Haziran fiyatı ve son teknik analizi ile kritik seviyeleri

Bitcoin yatırımcısı için kritik süreç devam ederken, BTC fiyatı ve son analizler merakla takip ediliyor. Bitcoin için beklenen seviyeler belli oldu.

Bitcoin (BTC) 2 Haziran fiyatı ve son teknik analizi ile kritik seviyeleri
Editör: Burak TOKA
02 Haziran 2023 - 11:54 - Güncelleme: 02 Haziran 2023 - 12:08
Kripto para piyasalarının lider parası Bitcoin hareketliliği devam ediyor. Bitcoin fiyatı, son teknik analiz ve kritik seviyeler belli oldu. İşte Bitcoin yatırımcısının dikkat etmesi gereken o seviyeler...

Bitcoin 14 Nisan’da 31.000$ seviyesini test etmesinin ardından düşüş trendinde hareketini sürdürmeye devam ediyor. Önemli destek bölgesinden tepki alarak yeni güne yeşil mumla başlayan Bitcoin, bu sabah saatlerinde 27.100$ seviyelerinden alıcı buluyor.

Hala 50 günlük hareketli ortalamanın altında olan Bitcoin için negatif bölgeden çıkması için 27.470$ seviyesinin üzerinde günlük kapanışlar yapması önemli olacaktır. Bu seviyenin kırılması halinde düşen kanalın üst bandı 28.100$ seviyesi kritik direnç seviyesi olarak karşılanabilir.

Olası aşağı yönlü hareketlilikte 26.760$ - 26.400$ bandı oldukça önemli bir destek seviyesi olarak karşılanabilir. Bu bandın kırılması ve kalıcılık sağlaması halinde 25.240$ destek seviyesine kadar bir geri çekilme görülebilir.
 

Bitcoin (BTC) 4 günlük düşüş serisine son verdi mi? İşte Bitcoin ve kripto para piyasaları son durum


Ripple XRP 2 Haziran fiyat, teknik analiz son yorumlar


-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.