Binance'den son dakika Terra LUNA hamlesi! İşlemlere kapatıldı...

Binance, Terra LUNA Terra UST tarafından yaşanan gelişmeler sonrasında hamlesini yaptı işleme kapattı. Şimdi gözler diğer borsalarda.

Binance'den son dakika Terra LUNA hamlesi! İşlemlere kapatıldı...
Editör: Hakan AMAN
12 Mayıs 2022 - 15:41
Terra LUNA kayıpları devam ederken, Dünyanın en önemli kripto para platformundan ilk resmi hamle geldi. Binance Terra LUNA kararını Dünyaya duyurdu.

Söz konusu gelişme Binance tarafından resmen duyuruldu. Binance, LUNA ve UST işlemlerini geçici olarak durdurdu. Ağın istikrarlı olduğunu ve bekleyen para çekme işlemlerinin hacminin azaldığını bu nedenle geçici olarak UST ve Terra (LUNA) için para çekme işlemlerini durdurduğu, Binance, söz konusu işlemlerin yeniden açılacağı ifade edildi.

Dolara endeksli olması gereken UST 0,22 seviyesine kadar gerilemiş, Terra LUNA ise diplerde 0,50 Doalr altına kadar düşmüşt. Beraberinde kripto para piyaslaarını aşağı çeken Terra LUNA için henüz çözüm bulunmuş değil. Yaşanan bu son dakika gelişmesi ile gözler diğer borsalara çevrildi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Bulent ciftci
    1 yıl önce
    Cokecegini bildiginiz halde neden platformlarda satisa sundunuz yazik degilmi insanlari magdur ediyorsunuz haram zikim olsunn