Benzin ve Motorin pompa satış fiyatlarına en az 1 TL indirim bekleniyor!

Akaryakıt alacaklar dikkat! Brent petrol fiyatlarında gerileme yaşanırken, benzin ve motorin pompa satış fiyatlarına en az 1 TL indirim bekleniyor.

Benzin ve Motorin pompa satış fiyatlarına en az 1 TL indirim bekleniyor!
Editör: Mertcan BUDAK
11 Nisan 2022 - 16:35
Brent petrol varil fiyatının gerilemeye devam etmesi ve 98 Dolar seviyelerine kadar gerilemesi benzin indirimini bir kez daha gündeme getirdi. Bugün benzin ve motorin fiyatlarında yeni bir indirim bekleniyor. En düşük indirim miktarı ise 1 TL olarak belirtiliyor.

Otomobil sahibi milyonlarca vatandaşı sevindiren akaryakıt fiyatı indirimlerine bir yenisi bu gece bekleniyor. Benzin ve motorin fiyatlarında yeni İNDİRİM Geliyor! Benzin motorin fiyatları indirimi için geri sayım başladı. Milyonlarca araç sahibi ise benzin ve motorin fiyatlarını merak ediyor.

TÜRKİYE GENELİNDE AKARYAKIT FİYATLARI...

Hemen her il ve ilçede benzin ve motorin fiyatları farklı fiyatlara satılıyor. Bunun en önemli nedeni ise lojistik olarak gösteriliyor. Büyükşehirlerde benzin ve motorin pompa satış fiyatları yakından takip ediliyor. 3 Büyk ilimizde ise fiyatlar ne kadar oldu? İstanbul, Ankara ve İzmir'de Motorin fiyatı ne kadar oldu, Benzin fiyatı kaç TL'den pompada satılıyor? 

BENZİN ve MOTORİN İNDİRİMİ GELİYOR!

Bugün itibariyle gece yarısında akaryakıt fiyatlarında indirim bekleniyor. Yaşanan son düşüşlerle birlikte benzin satış fiyatlarında başta olmak üzere, motorin satış fiyatları ile LPG oto gaz satış fiyatlarında indirimler art arda gelecek.

İSTANBUL'DA BENZİN VE MOTORİN FİYATLARI!

En yoğun biçimde İstanbul başta olmak üzere Ankara ve İzmir illerinde benzin ve motorin fiyatları kullanımı sürüyor. Piyasada ise benzin satış fiyatı, motorin pompa satış fiyatları ise yakından merak ediliyor.

  • İstanbul benzin pompa litre satışı fiyatı 19,00 TL
  • İstanbul motorin pompa litre satışı fiyatı 21,27 TL

 

  • Ankara benzin pompa litre satışı fiyatı 19,11 TL
  • Ankara motorin pompa litre satışı fiyatı 21,37 TL

 

  • İzmir benzin pompa litre satışı fiyatı 19,12 TL
  • İzmir motorin pompa litre satışı fiyatı 21,38 TL

YORUMLAR

  • 0 Yorum