Benzin motorin indirimi başladı! Gece yarısı indirimi fiyatlar bir kez daha düşürüldü...

Benzin motorin satış fiyatlarına gece indirimi yapıldı. Peki benzin ve motorin pompa satış fiyatları ne kadar oldu?

Benzin motorin indirimi başladı! Gece yarısı indirimi fiyatlar bir kez daha düşürüldü...
Editör: Mertcan BUDAK
31 Mart 2022 - 07:28 - Güncelleme: 07 Nisan 2022 - 23:37
Akaryakıt fiyatları ile alakalı gelen son zamlar kontak kapattırırken, üst üste indirimler sevindirdi. Gelen son indirim haberi gece saatlerinde pompalara yansıdı. Benzin  motorin indirimi uygulandı. Son 48 saatte iki indirim haberi uygulanmış oldu. Vatandaşı bezdiren zam haberleri yerine indirim haberleri gelmeye başladı. Benzin satış fiyatı ile motorin pompa satış fiyatı merak ediliyor. İşte akaryakıt ile alakalı yapılan son indirimlerin peşinden güncel benzin motorin indirim sonrası fiyatalr...

Zamlı akaryakıt fiyatarı arttıkça arttı. Son 30 gündür neredeyse hemen her gün akaryakıt zammı haberi geldi. Son haftada ise bir nebze de olsa rahatlatan indiri,m haberi benzin ve motorin fiyatları için gelmeye başladı. Türkiye genelinde 30 Mart ve 29 Mart tarihlerinde motorinin pompa fiyatında 1 lira 55 kuruşluk indirim yapılarak peş peşe indirim açıklamaları yapılmıştı.

Bir indirim haberi ise bu gece yapıldı. Bu gece yarısından itibaren motorin 88 kuruşluk bir indirim daha eklenerek pompa satış fiyatlarına yansıtılmış oldu.  Buna göre, motorinin litre fiyatı İstanbul'da 22,09 liradan 21,21 liraya, Ankara ve İzmir'de 22,17 liradan 21,29 lira seviyelerine indirilmiş oldu. 
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum