Battlefield 6 çıkıyor! Oyun içi görüntüler yayınlandı

Önümüzdeki hafta yayınlanacağı bildirilen Battlefield 6, Bu kez günümüz askeri temasını konu alacak. İşte, oyunun bilinen tüm detayları.

Battlefield 6 çıkıyor! Oyun içi görüntüler yayınlandı
Editör: Mertcan BUDAK
02 Mayıs 2021 - 16:41
Battlefield serisinin geçtiğimiz nesildeki oyunu, dünyalar savaşı tarihini konu alarak oyuncular tarafından büyük beğeni bombardımanına tutulmuştu. Aynı tarihte en büyük rakibi CoD'un fantastik uzay konulu oyun temasının seriyi köklerinden uzaklaştırdığını iddia eden oyuncular, tarihi hamlesi ile Dice firmasını çokça taktir etmişlerdi.

Bu kez serinin yeni oyunu olan Battlefield 6, günümüzün askeri teknolojisini konu alacak. Önümüzdeki hafta çıkış yapmayı planlayan oyun için 2 adet görsel paylaşıldı.

bf6

İlk oyuniçi görüntüsünde, bir roket platformu dikkat çekiyor. Helikopter kokpitinden çekilen görüntü bizlere oyunda günümüz uzay savaşlarının temellerinin konu alınacağının sinyallerini veriyor.

battlefield 6

İkinci görüntüde ise, adaya benzer bir kara parçası üzerinde askeri personel taşıyan 3 adet MV-22 askeri helikopteri göze çarpıyor. Battlefield 3 ve 4'den alıştığımız devasa haritalarda yaşanan büyük ve aksiyon dolu savaşları 6. seride bolca görebileceğiz gibi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum