Avrasya Tüneli motosiklet geçişleri resmen başlıyor! Motosiklet denizin altından kaça geçecek?

Avrasya Tüneli motosiklet geçişlerine resmen açılıyor. Bakan tarafından yapılan açıklama ile gözler Avrasya Tüneli motosiklet geçiş ücretlerine çevrilddi.

Avrasya Tüneli motosiklet geçişleri resmen başlıyor! Motosiklet denizin altından kaça geçecek?
Editör: Hakan AMAN
21 Nisan 2022 - 14:15 - Güncelleme: 21 Nisan 2022 - 14:20
Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'ndan motosiklet kullanan ve İstanbul'da Avrasya Tünelini kullanamayan motorculara  müjde geldi. Avrasya Tüneli'nden motosiklet geçişleri resmen başlıyor. İlk geçişler 1 Mayıs itibariyle başlayacak. Motosikleti olan Avrasya Tünelini kullanabilecekler. Avrasya Tünei'nden geçmek isteyen motosiklet kullanıcıları ne kadar ödeyecek merakla araştırılıyor.

Bakan Karaismailoğlu, Avrasya Tüneli geçişi için motosiklet tutkunlarına müjdeli haberi duyurdu. Motosiklet sahiplerini yakından ilgilendiren gelişme Avrasya Tüneli geçişi hakkında oldu. Motosikletler 1 Mayıs itibariyle Avrasya Tünelini kullanabilecekler. Denizin altından motosiklet geçişleri resmen başlıyor. Avrasya Tüneli motosiklet geçiş ücreti ise henüz netleşmedi.

Bakan Karaismailoğlu açıklamasında, "Motosiklet kullanıcılarımız için müjdemiz var!

Avrasya Tüneli’ni 1 Mayıs itibarıyla motosiklet trafiğine açıyoruz!"
ifadelerini kullandı.
VALİ YERLİKAYA SEVİNCİNİ BÖYLE PAYLAŞTI

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ise, "#AvrasyaTüneli'nin #1Mayıs itibarıyla #motosiklet trafiğine açılacağının müjdesini veren Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın @akaraismailoglu'na tüm motosiklet sürücüleri adına şükranlarımı sunuyorum." dedi. Vali Yerlikaya, motosiklet tutkusu ile tanınıyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum