Alien Worlds nedir? TLM Coin ne işe yarıyor? Launchpool projesi nedir?

Binance, Launchpool projesini açıkladı. Launchpool ne demek? TLM coin nedir? Binance'den NFT sistemi ile rekabet dolu oyun projesi.

Alien Worlds nedir? TLM Coin ne işe yarıyor? Launchpool projesi nedir?
Editör: Mertcan BUDAK
07 Nisan 2021 - 19:56
Binance, kullanıcılarını sevindirecek yeni bir duyuru yaptı. Launchpool sistemindeki 19. proje olan Alien World (TLM) resmi olarak duyuruldu. Bu projede kullanıcılara NFT'lerle rekabet edebileceği bir ortam sunuluyor. 7 Nisan 2021 tarihinde başlayacak farming etkinliği ile kullanıcılar 30 gün boyunca TLM coin'lerini toplamak için BNB ve BUSD coinlerini sistem havuzuna aktarabilecek. Daha sonra 13 Nisan tarihinde TLM, inovasyon alanında sergilenecek.

Launchpool projesi ve detayları nedir?

Bu projede, maksimum arz limiti 10.000.000.000 TLM olarak belirlenmiştir. 13 Nisan tarihindeki Binance listelenme sürecinde ise toplam arz miktarı 5,135,726,585 TLM olacak. Kullanıcılara verilecek toplam ödül miktarı ise tam 30 milyon TLM olacak. Farming dönemi ise 7 Nisan tarihinde başlayarak 6 Mayıs gecesine kadar devam edecek.

Alien Wrolds oyunu nedir?

Binance tarafından oluşturulan oyunda NFT sistemine dayalı bir program geliştirilmiş. Binance'a göre, Alien Worlds, kullanıcılar arasında ekonomik bir rekabet ortamı oluşturarak mücadele dolu bir yatırım aktivitesi geliştirmek için oluşturulmuş.

Allien Worlds oyunu bir kaç ana temele dayanıyor

Mining and stakingOyuncular, NFT formatındaki araçlarla madencilik faaliyetlerine başlayabiliyor. Ayrıca bu bölümde minig yapmak için arazı kiralanabiliyor ve satın alınabiliyor. Başarıylı madencilik denemeleri TLM coin'leri ile ödüllendirilebiliyor. Arazı ve araçların yapısı ve özelliklerine bağlı olarak madencilik faaliyetinin performansı belirlenebiliyor. Oyunda başarıyı yakalamak için doğru arazi ve doğru araçlar arasında mantıklı kombinasyonlar yapılması gerekiyor.

Planet dao oylamasıOyuncuların minning performansına göre elde ettikleri dao'lar sayesinde oy hakkına sahip olabilirler. Birbirinden farklı gezegenler için birden fazla konseye üye olunabilir. Bu sayede gezegenlerden daha fazla yarar sağlanabilr ve daha fazla TLM coin kazanilabilir.