iPhone 13 Pro tasarımı sızdırıldı! iPhone 13 Pro nasıl olacak? iPhone 13 inceleme videosu!

Apple'ın yeni modeli iPhone 13 Pro çıkış tarihinin yaklaşmasıyla birlikte her geçen gün sızıntı haberleri ile gündeme geliyor. Bu kez telefonun portotipi internet ortamına sızdırılı. İşte, yeni iPhone 13 Pro hakkında bilinenler.

iPhone 13 Pro tasarımı sızdırıldı! iPhone 13 Pro nasıl olacak? iPhone 13 inceleme videosu!
Editör: Mertcan BUDAK
06 Nisan 2021 - 17:44
Eylül ayında gerçekleşecek lansman sırasında tanıtılması beklenen Apple iPhone Pro 13, yeni sızıntı haberleri ile güneme geldi. Japonya merkezli Macotakara firması, iPhone 13 Pro modeline ait odluğunu iddia ettiği maketin videosunu YouTube kanalında yayınladı.Yayınlanan video incelendiğinde, Apple, iPhone 13 Pro tasarımı için iPhone 12 modellerinde kullandığı dik ve keskin tasarım hatlarını korumuş. ekranın yukarısına baktığımızda çentik yapısının küçüldüğünü ve ön kameraya ek olarak flash sistemi getirildiğini görüyoruz. Ayrıca, boyut olarak iPhone 12 Pro modeli ile hemen hemen aynı ebatlara sahip gibi duruyor.

Yeni iPhone 13 Pro teknik özellikleri neler olacak?

Bildiğiniz gibi yeni iPhone 13 Pro modellerinde Apple'ın A15 işlemcisi kullanılacak. Ayrıca kamera konusunda iPhone 12 Pro modellerinden farklı olarak diyafram açısını f/1.5 oranına kadar çekecek olan iPhone 13 Pro yeni sensör teknolojilerinide kullanmaya devam edecek.

Ayrıca iPhone 13 Pro modeli için depolama kapasitesinin 1 TB gibi iddialı bir oranda olabileceğide çıkan sızıntı haberlerinin arasında yer alıyor.

iPhone 13 kaç para olacak?

Ülkemizdeki uçuk vergi oranları ve ekonomimizin dolar karşısında aciz durumda olması nedeniyle yeni iPhone 13 modelleri ortalama 9.000 TL civarında olacak. Ayrıca telefonun yurt dışı fiyatı ortalama 699 dolar bandında olacak.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Son Dakika gelişmeleri Twitter hesabımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum