Adana TOKİ başvuru sonuçları açıklandı mı? TOKİ Adana kura çekilişi tarihi ve başvuru isim listeleri...

Adana'da TOKİ konutları için başvuru yoğunluğu yaşanıyor. TOKİ Adana kura çekiliş tarihleri açıklandı mı? TOKİ Adana başvuru sonuçları isim isim listeler paylaşıldı.

Adana TOKİ başvuru sonuçları açıklandı mı? TOKİ Adana kura çekilişi tarihi ve başvuru isim listeleri...
03 Aralık 2022 - 16:20
Gündemin ilk sırasında yer alan TOKİ kura çekilişleri Türkiye'de 81 ilde heyecan yaşanmasına neden oluyor. Diğer taraftan kura tarihleri yeni yeni açıklanıyor. TOKİ başvuru sonuçları hemen her gün açıklanmaya devam ediyor. Adana TOKİ için resmi açıklama yapıldı mı? TOKİ Adana konut projelerinde kuralar ne zaman çekilecek? Adana TOKİ kuraları hangi tarihlerde yapılacak? On binlerce Adanalının beklediği haber paylaşıldı mı? 

Adana'da TOKİ kura çekilişi tarihi ile bağlı tüm ilçeler için başvuru sonuçları! TOKİ Adana'da Merkez ilçe projesine ne kadar başvuru yapıldı belli oldu! Adana TOKİ kura çekilişi ne zaman yapılacak 2022? TOKİ Adana kura çekiliş tarihi açıklandı mı, belli oldu mu?. Adana TOKİ'de başvuru kabul listesi resmi olarak duyuruldu.

Sadece Adana Merkez TOKİ konutları için başvuru listesi TOKİ tarafından paylaşıldı. 83 bin üzerinde Adanalı vatandaşın ev sahibi olmak için başvuruda bulunduğu Adana TOKİ konutlarında kura takvimi ise kesinlik kazanmadı. TOKİ Adana kura çekilişi tarihi için açıklama yapmadı. 

2502 bin sosyal konutları için 81 ilde  1,5 ayda 8 milyon başvuru yapıldı, geçerli başvuru sayısı 5 milyon 135 bin 324 olarak açıklandı.

TOKİ ile alakalı son dakika haberleri ve Adana Merkez konutları için başvuru sayısı hakkında tüm ayrıntılar Aralık ayı içerisinde e-Devlet başta olmak üzere, SMS ve toki.gov.tr üzerinden paylaşılacaktır.

TOKİ Adana kura başvuru sonuçları isim listesini görmek için bakınız


YORUMLAR

  • 0 Yorum