2021 Jason Statham filmi Wrath of Man fragmanı büyük beğeni aldı

2021 Jason Statham filmi Wrath of Man fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz. Aksiyon filmlerinin Türkiye'de beğenilen isimlerinin başında gelen Jason Statham muhteşem filmi Wrath of Man fragmanı şimdiden büyük ilgi gördü.

2021 Jason Statham filmi Wrath of Man fragmanı büyük beğeni aldı
Editör: Hakan AMAN
30 Mart 2021 - 17:12 - Güncelleme: 30 Mart 2021 - 17:15
İzleyicisine aksiyon ve macera adına önemli bir heyecan yaşatan Dünyaca ünlü aktör Jason Statham, Wrath of Man ile gielere girmeye hazırlanıyor. Ünlü aktör aksiyon dolu sahneleriyle büyük beğeni aldığı yeni filmi Wrath of Man fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Dünya genelinde Covid-19 pandemisi nedeniyle sekteye uğrayan önemöli sektörlerin başında gelen sinema sektöründe hareketli günler başlamış gibi görünüyor. Türkiyede büyük hayran kitlesi bulunan, geçtiğimiz ay film çekimlerini tamamlayan ünlü oyuncu Jason Statham son filmi ile vizyona girmeye hazırlanıyor.

Dünyaca ünlü yönetmen Guy Ritchie, aksiyon dolu son filmi Wrath of Man'in başrol oyuncusu Jason Statham ile iyi işlere imza atmaya devam ediyor. Şimdiden büyük ilgi uyandıran film için geri sayım sürerken viyon tarihi belli oldu. 

2021 Jason Statham filmelerine bir yenisi Wrath of Man ile ekleniyor. Wrath of Man 2021 filmi fragmanı yayımlandı. İzleyicisinden büyük beğeni toplayan Wrath of Man filmi merakla bekleniyor. Jason Statham, Wrath of Man'in yanı sıra özellikle Türk izleyicisi tarafından merakla takip edilen ve önemli bir kısmı Türkiye'de çekilen Five Eyes'da da Guy Ritchie ile birlikte çalışmıştı. Film çekimlerinin tamamlanmasıyla birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak doğum günü kutlamasına katılmışlardı.

Jason Statham, Wrath of Man 2021

DÜNYACA ÜNLÜ OYUNCULAR FİLMDE ROL ALDI

Wrath of Man'in oyuncu kadrosunda Jason Statham'in yanı sıra Scott Eastwood, Jeffrey Donovan, Joss Hartnett, Holt McCallany, Laz Alonso, Eddie Marsan, Post Malone gibi pek çok önemli isim kamera karşısında oyunculuklarını gösterdi.

WRATH OF MAN KONUSU

Henüz izleyici ile buluşmayan Wrath of Man 2021 filminin konusu merak ediliyor. Özel bir para taşıma firmasında yeni işe başlayan filmin yıldız ismi Jason Statham (H) oğlunu silahlı saldırıda kaybetmiş, kendisi aynı çatışmada aldığı kurşun yaralarıyla hastanede gözlerini açmıştır. Sonrasında ise yeni iş fırsatını değerlendiren ve para dolu özel araçları kullanan H, para nakil araçlarını soymak isteyen çok sayıda hırsızla aksiyon dolu mücadelesine başlayacaktır.

İŞTE DÜNYACA ÜNLÜ OYUNCUNUN SON FİLMİ WRATH OF MAN FRAGMANI